Deniz kenarı arsa
Deniz kenarı arsa

Denize Sıfır Arsa-Deniz Manzaralı Arsa

Denize sıfır arsa, deniz manzaralı arsalar, Bursa deniz kenarı arsa, deniz kenarında arsa, Mudanya Eğerce’de fırsat fiyatla satışa sunuldu.

Denize Sıfır Arsa

Denize sıfır arsa Bursa Mudanya ilgi gören sahil beldesi Eğerce’de 1.500 m2 arazi çok uygun fiyata satışa sunulmuştur. Bursa denize sıfır tarla arayanlar için kısa süre için 1.250.000.-Lira fiyatla sahibi olabilirsiniz. Evet Bursa Mudanya Eğerce köyünde satılık tarla niteliğinde arazi hem yürüyüş yoluna, kumsala, yola cephelidir. Yatırım fırsatı yapmak için fırsat arayanlara özel fiyata sahip olabilecekleri gayrimenkul müstakil tapudur.

Bursa Deniz sıfır arsa

Bursa deniz sıfır arsa arayanlar için hızla gelişen bölgede fırsat olan arazi eğlence mekanlarına komşudur. Mudanya köylerinde arazi fırsatları ile her keseye hitap eden Mudi Emlak portföyünde arazi satılacaktır. Bursa’da denize sıfır tarla almak isteyenlere tavsiye ettiğimiz gayrimenkulü sizde beğenebilirsiniz. Alışveriş merkezi, eğlence mekanlarına yakın konumdaki arazi çok zor bulunabilecek lokasyonda olduğundan kaçırmamanızı öneririz. Bursa arsa fiyatları Mudanya Eğerce bölgesinde 100 m2 için 130-150.000.-Lira aralığında olduğundan uygun fiyat avantajını değerlendirin.

Bursa Eğerce satılık arsa merkezi konumda, ticari işletmelere, çay bahçelerine, alışveriş merkezine yakındadır. Mudanya Belediyesi imar çalışmaları bölgede halen sürmektedir. Yatırımlık deniz kenarı arsa tarla Mudanya merkeze 25 km. Bursa merkeze yaklaşık 55 km. uzaklıktadır. Bursa’nın beğenilen deniz kenarı köyü ilgi gören, hayallerdeki yaşamı vaat eden Mudanya Eğerce görmenizi öneririz. Bursa Eğerce nerede? diye soranlar için linkten bölgeyi incelemelerini ve konum olarak köyü incelemelerini tavsiye ederiz.

Denize Sıfır Arsalar

Mudanya denize sıfır arsalar içinde öne çıkan Eğerce, Eşkel, Tirilye bandında 2.5 km. kumsal kenarındadır. Bursa’nın en güzel köyleri arasında öne çıkan Mudanya Eşkel Eğerce yaz-kış ilin ve yakın illerde yaşayanların ilgisini görmektedir. Bursa’da deniz kenarın tarla ve deniz manzaralı arsa fırsatlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Mudi Emlak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bursa Mudanya denize sıfır ve deniz manzaralı arsa hakkında bilgi almak, yeri görmek için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bursa da denize yakın arsa
Bursa deniz manzaralı arsa
Denize sıfır manzaralı arsa
Deniz kenarı arsalar
Deniz kenarı arsa
Eğerce satılık arsa
Mudanya deniz kenarı arsa
Denize Sıfır Arsalar – Mudi Emlak
Hemen Ara