Kumyaka deniz manzaralı yol kenarı zeytinlik
Kumyaka deniz manzaralı yol kenarı zeytinlik

Kumyaka Deniz Manzaralı Yol Kenarı Zeytinlik

Kumyaka Deniz Manzaralı Yol Kenarı Zeytinlik yerleşime ve Martı Sitesine yaklaşık 100 metre uzaklıkta içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunan 6800 m2 arazi kısa süreliğine uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Kumyaka Zeytinlik

Kumyaka zeytinlik arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak portföyümüzde sizlere sunduğumuz parsel 6800 m2 olup kısa süre için 1.400.000.-Lira fiyatla satılacaktır. Mudanya Kumyaka’da satılık zeytinlik ana yolun dibinde olması sayesinde yılın her ayında içine kadar rahatlıkla girebileceğiniz parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Kumyaka Deniz Manzaralı Zeytinlik

Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik emsallerinde çok uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuş olup Mudanya’da yatırım için tavsiye edilen bölgeler arasındaki köy merkezine, tatil sitelerine, sahile yakın konumdadır. Mudanya Kumyaka Köyü’nde satılık zeytinlik arasında öne çıkan parselin elektrik, su, telefon gibi altyapıları da hemen çok yakınında olduğundan gerekli izinler alınarak bağ evi yapılabilir.

Kumyaka Yol Kenarı Zeytinlik

Kumyaka yol kenarı zeytinlik başta olmak üzere herkesin bütçesine uygun seçenekleri ile bölgenin en geniş portföyünü sizlere yıllardır güvenle sunan Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Kumyaka Deniz Manzaralı Yol Kenarı Zeytinlik kaçırılmayacak uygun fiyatla satışa sunulurken acele etmenizi ve detaylı bilgi için bizleri aramanızı ya da ofisimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara