Kumyaka full deniz manzaralı satılık zeytinlik
Kumyaka full deniz manzaralı satılık zeytinlik

Kumyaka Full Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Kumyaka Full Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik 1228 m2 yola 1 parsel, sahile ve yerleşime yaklaşık 1700 metre, orman arazisine komşu arazi fırsat fiyatla satışa sunuldu.

Kumyaka Satılık Zeytinlik

Kumyaka satılık zeytinlik arayanlar için hem yatırımlık hem de bağ evi yapılabilecek özelliklere sahip arazi kısa süreliğime 320.00.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Kumyaka’da satılık zeytinlik almak isteyenlerin kaçırmamasını tavsiy ettiğimiz parsel orman arazisine komşu olması sayesinde artı bir avantaj sağladığı gibi sizinde doğal hayatı yaşama imkanı bulabileceğiniz mekan oluşturma imkanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Kumyaka Deniz Manzaralı Zeytinlik

Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik fiyatı ve lokasyonu ile Bursa Mudanya fırsat araziler arasında öne çıkarken müstakil tapulu arazi kısa-orta vadede yatırımınızın karşılığını almanızı sağlayacaktır. Mudanya Kumyaka satılık zeytinlikler 3 dönüm ve üzerinde şu anda ortalama 150-200.000.-Lira fiyatla satılırken ufak parça arazilerin daha fazla talep gördüğü düşünüldüğünde satışa sunulan parseli kaçırmamanızı öneririz. Bursa Mudanya Kumyaka köyünde satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parselde yetişkin yaklaşık 30 ağaçta bulunmaktadır.

Kumyaka Satılık Deniz Manzaralı Zeytinlik

Kumyaka satılık deniz manzaralı zeytinlik Mudanya’ya yakın köylerde satılık arsalar ve yatırımlık tarla, bahçe, müstakil ev, villa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulmuştur. Kumyaka Full Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgiye ofisimizde kahvenizi içerken ulaşabileceğiniz gibi telefonla farklı gayrimenkuller ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara