Mudanya acil satılık deniz manzaralı arsa
Mudanya acil satılık deniz manzaralı arsa

Mudanya Acil Satılık, Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya Acil Satılık, Deniz Manzaralı Arsa 223 m2 resmi tapulu, yerleşimin dibinde, 1/1000 imar planı içinde arazi emsallerinden uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Acil Satılık Arsa

Mudanya acil satılık arsa 100 m2 resmi tapulu arazilerin 100-130.000.-Lira aralığında satıldığı bölgede 250.000.-Lira fiyata satılacak olup fırsatı kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz. Mudanya satılık arsa almak isteyenler için fırsat niteliğindeki arazi 1/1000 villa imar planı içinde yer almakta olup elektrik-su altyapısı hemen komşu parseldeki evlerde bulunmaktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa almak isteyenlere tavsiye ettiğimiz arazi tarla niteliğinde olup resmi tapulu ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Mudanya deniz manzaralı tarla arsa almak isteyenlerin herkesin bütçesine uygun alternatiflerle yıllardır tercih ettiği Mudi Emlak portföyünde sizinde hayallerinizi süsleyen gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa’da nerden yer alınır? sorusuna yanıt arayanların öncelikli tercihi Eşkel-Esence, Mesudiye-Ayazma, Eğerce, Tirilye bölgelerinde zeytinlik, tarla, arsa, bahçe, müstakil ev seçeneklerini de portföyümüzde bulabilirsiniz.

Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya satılık deniz manzaralı arsa hakkında detaylı görüşmek için bizi telefonla arayabileceğiniz gibi ofisimizde farklı seçeneklerini inceleyebilir ya da yeri birlikte görebiliriz. Mudanya Acil Satılık, Deniz Manzaralı Arsa fırsatını kaçırmamak ve hızla gelişen bölgede yatırımlık gayrimenkul satın almak için sizleri de bekliyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara