Mudanya Ayazma Mesudiye ihtiyaçtan satılık tarla
Mudanya Ayazma Mesudiye ihtiyaçtan satılık tarla

Mudanya Ayazma Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Tarla

Mudanya Ayazma Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Tarla 2690 m2 asfalt yola cephe, deniz kenarında, 1/1000 imar planına komşu, önü devlet arazisi ve kumsal olan arazi acil satışa sunuldu.

Mudanya İhtiyaçtan Satılık Tarla

Mudanya ihtiyaçtan satılık tarla müstakil tapulu, emsallerinin dönüm fiyatlarının 200-250.000.-Lira fiyatla satışa sunulduğu bölgede 2690 m2 için 310.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Mudanya’da ihtiyaçtan satılık tarla arayanlar için uygun fiyatı ve eşsiz deniz manzarası ile mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi yatırımlık olarak değerlendirilebileceği gibi aynı zamanda gerekli izinler alınarak bağ evi yapımına da uygundur.

Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla

Ayazma ihtiyaçtan satılık tarla alarak hızla gelişen Bursa Mudanya Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye bölgesinde yer almayı düşünenler için fırsat niteliğinde değerlendirilebilecek arazi evlere yaklaşık 100 metre mesafededir. Ayazma satılık tarla bölgede en geniş cepheye sahip arazi olarak öne çıkarken asfalta 30 metreye yakın cephesi bulunmaktadır. Mudanya’nın tercih edilen tatil beldesi Mesudiye Ayazma sahili eşsiz güzelliği ile yoğun ilgi görürken sizde tatil beldesinde yer alarak doğanın ve denizin keyfini sürebilirsiniz.

Mudanya Ayazma İhtiyaçtan Satılık Tarla

Mudanya Ayazma ihtiyaçtan satılık tarla halen inşaatı süren Teknosab projesine yakınlığı ile de yatırımlık araziler içinde portföyümüzden satışa sunulurken sizinde hayallerinizi süsleyen deniz manzaralı zeytinlik, bahçe, bağ evi, yazlık, müstakil evler için bize danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Ayazma Mesudiye İhtiyaçtan Satılık Tarla yatırım fırsatı olarak sizlere sunulurken arazi hakkında detaylı görüşmek ve farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için acele etmeniz gerekmektedir.

Hemen Ara