Mudanya Çayönü Teknosab yakını satılık tarla
Mudanya Çayönü Teknosab yakını satılık tarla

Mudanya Çayönü Teknosab Yakını Satılık Tarla

Mudanya Çayönü Teknosab Yakını Satılık Tarla yola 1 parsel, köye ve yerleşime yaklaşık 800 metre uzaklıkta 2260 m2 arazi emsallerinin altında dönüm fiyatı ile portföyümüzde satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla almak isteyenler için bölgenin en büyük sanayilerinden biri olacak Teknosab’a yakın arazi için istenilen fiyat 300.000.-Lira olup yatırım için kaçırılmayacak fırsattır. Mudanya satılık tarlalar içinde öne çıkan parsel bulunduğu lokasyon ile yatırımınızın kısa-orta vadede bile karşılığını alabileceğiniz gayrimenkuller arasında yer alırken bölgenin lider firması Mudi Emlak portföyünde satılacaktır.

Mudanya Çayönü Satılık Tarla

Mudanya Çayönü satılık tarla müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakta ve bölgede ufak parça satışa sunulan nadir yerler arasındadır. Mudanya Çayönü köyü satılık tarla almak isteyenler kaçırmamasını önerdiğimiz parsel aynı zamanda ana yola yakın konumu ile de sizlerin aradığınız arazi olma özelliğini taşımaktadır.

Teknosab yakını satılık tarla

Teknosab yakını satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz parselin ilanımızdaki resmi temsilidir.  Mudanya Çayönü Teknosab Yakını Satılık Tarla hakkında detaylı görüşmek, yeri görmek ve farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizleri de Mudanya Emlak ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara