Mudanya deniz manzaralı satılık zeytinlik
Mudanya deniz manzaralı satılık zeytinlik

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik bölgenin en çok ilgi gören beldesi Kumyaka’da yer almakta olup 1372 m2 arazi yatırım fırsatı olarak satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik arayanlar için bulunduğu lokasyon ve fiyat karşılaştırıldığında avantajlı olduğunu sizlerinde takdir edeceği araziye kısa süreliğine ihtiyaçtan dolayı 140.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde öne çıkan parsel toplamda 8232 m2 olup 1/6 hissesine karşılık gelen 1372 m2 yer satılıktır.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik Kumyaka’nın hakim tepesinde yer alırken eşsiz havası ile sizinde hafta sonlarınızı geçirebileceğiniz bağ evi yapmaya uygun özelliklere sahiptir. Mudanya’da satılık zeytinlik araç takaslı teklifleri de değerlendirilecek olup makul araba üzerine nakit olarak da arazi satışı gerçekleşebilir.

Mudanya’da deniz manzaralı zeytinlik

Mudanya’da deniz manzaralı zeytinlik her geçen gün değer kazanan bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde olup Kumyaka’da Mesudiye’ye kadarki sahil şeridinde geniş portföyü ile sizlere hizmet veren Mudi Emlak gayrimenkul seçenekleri içinde sizinde bütçenize uygun bir alternatif mutlaka bulunacaktır. Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgi almak veya tarla, bağ, bahçe, müstakil ev seçenekleri için Mudi Emlak gayrimenkul uzmanlarını aramanızı ya da ofiste ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara