Mudanya deniz manzaralı yola cephe zeytinlik
Mudanya deniz manzaralı yola cephe zeytinlik

Mudanya Deniz Manzaralı Yola Cephe Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı yola cephe zeytinlik 950 m2 olup yerleşime yakın ve bölgenin en çok ilgi gören köylerinden Kumyaka’da yer almaktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik kapanmaz manzarası ve yola cephe olması sayesinde yılın 12 ayında rahatlıkla içine kadar girebileceğiniz arazi için xxx.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için konumu ve emsallerine kıyasla uygun fiyatı ile yatırımlık ya da gerekli müsadeler alınarak bağ evi yapabileceğiniz arazi bölgenin en nadide parselleri arasındadır.

Mudanya Yola Cephe Zeytinlik

Mudanya yola cephe zeytinlik müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun olmamakla beraber ufak parça arazilerin artık kalmadığı bölgede Bursa’da kaçırılmayacak fırsat araziler arasında ilk sıralardadır. Mudanya’da deniz gören zeytinlik arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel Tirilye merkeze yaklaşık 4 kilometre Mudanya merkeze yaklaşık 6 kilometre mesafede olduğundan hızla gelişen ve prim yapan bölgede yer almak isteyenlerin aradığı özelliklere sahiptir.

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik Kumyaka köyüne yakın ve yoğun ilgi gören lüks sitelere yakın konumu sayesinde yatırımızın orta-uzun vadede karşılığını almanız için bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde satılacaktır. Mudanya Deniz Manzaralı Yola Cephe Zeytinlik ve Kumyaka, Tirilye, Yalıçiftlik, Söğütpınar, Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye-Ayazma’da farklı büyüklüklerdeki gayrimenkuller için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Mudanya Deniz manzaralı satılık zeytinlik satılmış olup Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye arsa, tarla, bağ, bahçe farklı seçenekleri sitemizden veya bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Hemen Ara