Mudanya en uygun dönüm fiyatları tarlalar
Mudanya en uygun dönüm fiyatları tarlalar

Mudanya En Uygun Dönüm Fiyatları Tarlalar

Mudanya En Uygun Dönüm Fiyatları Tarlalar inşaatı süren Teknosab yakınında bulunan Hançerli mahallesinde 17.950 m2, 7.250 m2 ve 14.900 m2 3 gayrimenkul satışa sunuldu.

Mudanya dönüm fiyatları

Mudanya dönüm fiyatları ile herkesin bütçesine uygun en uygun seçenekleri yıllardır yatırımcılarına sunan Mudi Emlak ayrıcalığı ile sizlere sunulan parsellerin dönümleri 60.000.-Lira olup gayrimenkuller bölgede artık bulunması mümkün olmayan fırsattır. Bursa Mudanya uygun dönüm fiyatlı tarla almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsellerin yerleşime uzaklıkları yaklaşık 1700 mtre civarındadır. Bursa Teknosab projesine ve Eşkel sahil yaklaşık 6 kilometre, yzaklıktaki parseller yatırım için alırken kazanmanızı sağlarken orta-uzun vadede yatırımcısına beklentilerin üzerinde getiri sağlayablir. Görselimizdeki fotoğraf temsili olup yeri görmek ve detaylı bilgiyi almak için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır.

Mudanya En Uygun Dönüm Fiyatları

Mudanya en uygun dönüm fiyatları denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan parseller müstakil tapulu olup arzu edilirse tek tek veya 3 tapu birlikte satışı mümkün olacaktır. Bursa uygun fiyata satılık tarlalar zeytinlik, bağ, bahçe, müstakil ev seçenekleri ile her bütçeye hitap eden firmamız portföyünde hızla gelişen Tirilye, Kumyaka, Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye-Ayazma mahallelerinde yatırımlık araziler bulabilirsiniz.

Bursa Mudanya uygun dönüm fiyatlı tarla

Bursa Mudanya uygun dönüm fiyatlı tarla almayı düşünenlerin kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz parseller Teknosab faaliyete geçmesiyle daha da değerlenecektir. Mudanya En Uygun Dönüm Fiyatları Tarlalar hakkında detaylı görüşme imkanını randevu alarak ofisimizde görüşebileceğimiz gibi telefonla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara