Mudanya Işıklı satılık arazi
Mudanya Işıklı satılık arazi

Mudanya Işıklı Satılık Arazi

Mudanya Işıklı Satılık Arazi ana yola cephe olup 1.460 m2 zeytinlik vasfındaki parsel merkeze en yakın köyler arasında yer alan bölgede uygun fiyatla sizlere sunulmuştur.

Işıklı Satılık Arazi

Işıklı satılık arazi içinde yaz-kış aracınızla içine kadar girebileceğiniz konumu ve çevresinde evlerin bulunmasıyla sizinde doğayla baş başa vakit geçirebileceğiniz bağ evi yapabilmeniz için fırsat olabilir. Işıklı Köyü satılık arazi için istenilen fiyat xxx.000.-TL olup yatırım yapılabilecek arsalar içinde ilk sıralarda bulunmaktadır.

Işıklı Köyü Satılık Arazi

Işıklı Köyü Satılık Arazi Mudanya merkeze 2 km. mesafede yer alırken köye ortalama 400 metre olması ve elektrik, su alt yapısının hemen dibinde olmasıyla da sizlere tavsiye edeceğimiz parsellerdendir. Işıklı köyü satılık arazi bölgenin en uygun fiyatlı parselleri arasında öne çıkarken sizinde mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Işıklı Satılık

Mudanya Işıklı Satılık zeytinlik, arsa, arazi, bağ, bahçe, köy evi ve yatırımlık yüzlerce alternatifi bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Işıklı satılık arazi ve Mudanya merkeze yakın köylerde araziler incelemek için ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi telefonla da detaylı bilgi alabilirsiniz.

mudanya-isikli-satilik-arazi

Hemen Ara