Mudanya kapanmaz deniz manzaralı satılık tarla
Mudanya kapanmaz deniz manzaralı satılık tarla

Mudanya Kapanmaz Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya Kapanmaz Deniz Manzaralı Satılık Tarla köye yakın, resmi müstakil tapulu arazi uygun fiyatla Mudi Emlak’dan satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla Mesudiye Ayazma köyü en güzel konumunda yer alırken denize yaklaşık 2 kilometre, köy evlerine 250 metre uzaklıktadır. Mudanya’nın en beğenilen köyleri arasında öne çıkan bölgede sizlere sunduğumuz müstakil tapulu Mudanya satılık deniz manzaralı tarla için 205.000.-Lira istenilmekte olup emsal dönüm fiyatlarının 120-150.000.-Lira arasında olduğu düşünüldüğünde fiyatın gayet uygun olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla içine gerekli izinler alınarak bağ evi yapılabileceği gibi sizde eşsiz kumsalı ve dünya sıralamasındaki temiz havası ile ilgi gören tatil beldesinde yerinizi alabilirsiniz. Bursa Mudanya sahil köyleri içinde yeni projelere yakınlığı ile yatırımcılarında ilk tercihleri arasında yer alan bölgede yer alan arazinin satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bağ evlik arsa ve tarla arayanların uygun dönüm fiyatı ile tercih edebileceklerini düşündüğümüz arazi komşuları da müstakil evler yapılmaktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya deniz manzaralı satılık tarla arayanların bulunduğu lokasyon ve kelepir fiyatı ile tercih edeceklerini düşündüğümüz araziyi görmek için geç kalmadan randevu alarak görmenizi tavsiye ederiz. Mudanya Kapanmaz Deniz Manzaralı Satılık Tarla hakkında bilgi alarak Kumyaka, Tiril,e Eşkel, Esence, Eğerce, Ayazma satılık tarla, zeytinlik, bahçe, villa değerlendirmek için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara