Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik
Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Zeytinlik ana asfalt yola cepheli, yerleşime ve sahile yakın arazi 597 m2 olup kısa süreliğine kelepir fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik full deniz manzaralı olup yaz-kış ulaşım sorunu olmadan yerinize giriş yapabileceğiniz asfalt yola cepheli arazi kısa süre için xxx.000.-Lira fiyata satılacaktır. Mudanya satılık zeytinlik içinde konumu, fiyatı, müstakil tapulu olması ile öne çıkan parsel kısa-orta vadede yatırımınızın karşılığını almanızı sağlayacaktır.

Kumyaka Satılık Zeytinlik

Kumyaka satılık zeytinlik gerekli müsadeleri alarak içine yapacağınız evinizde eşsiz manzara eşliğinde unutulmaz günler yaşamanızı sağlayacak özellikleri içinde barındırdığı gibi aynı zamanda yatırımlık arazi olarak da önerilmektedir. Kumyaka’da satılık zeytinlikler arasında size önerdiğimiz parselin hemen yanında bulunan 861 m2 lik müstakil tapulu zeytinlik de satılık olup fiyatı 125.000.-Lira’dır.

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik ve Tirilye, Eğerce, Yalıçiftlik, Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence’de tarla, bahçe, bağ, arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde hayallerinizi süsleyen bir gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik hakkında detaylı görüşerek yeri görmek ve farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizi de Kumyaka’da bulunan ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara