Mudanya Kumyaka denize sıfır satılık ev arsa
Mudanya Kumyaka denize sıfır satılık ev arsa

Mudanya Kumyaka Denize Sıfır Satılık Ev Arsa

Mudanya Kumyaka denize sıfır satılık ev arsa 536 m2 yanlarında villa yapılar bulunan arazi ile müstakil yatırımlık veya eşsiz manzarada unutulmaz anlar yaşayabilme imkanı sunmaktadır.

Mudaya Denize Sıfır Ev

Mudanya denize sıfır ev almak isteyenler için kısa süreliğine 2.500.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parselin elektrik-su abonelikleri de bulunmakta olup yeni açılan tesise, merkeze yakın konumu ile sizinde beklentilerinizi karşılayaktur. Mudanya’da satılık denize sıfır müstakil ev müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmayan gayrimenkul Mudanya ve Tirilye merkeze yaklaşık 5 kilometre uzaklıktadır.

Mudanya Denize Sıfır Arsa

Mudanya denize sıfır arsa arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacağını düşündüğümüz parsel fiyat olarak emsallerinden uygun fiyatla satışa sunulduğundan mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Mudanya’da denize sıfır satılık arsa bulmak zor olmakla beraber evin haricinde geniş bahçesinde sizde organik tarım yapabilirsiniz. Bursa Mudanya Kumyaka köyünde satılık arsalar ve zeytinlik, tarla, bahçe, villa, müstakil ev arayanların yıllardır güvenle tercih ettiği firmamızda herkesin bütçesine uygun emlak seçenekleri bulunmaktadır.

Mudanya Denize Sıfır Ev Arsa

Mudanya denize sıfır ev arsa hakkında bilgi almak için bizi telefonla arayabileceğiniz gibi ofisimizde detaylı görüşme yapabiliriz. Mudanya Kumyaka denize sıfır satılık ev arsa uygun fiyata satın alarak yatırım fırsatını değerlendirmek ve Bursa’nın en çok tercih edilen tatil beldesinde yer almak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara