Mudanya Kumyaka köyiçi satılık arsa
Mudanya Kumyaka köyiçi satılık arsa

Mudanya Kumyaka Köyiçi Satılık Arsa

Mudanya Kumyaka Köyiçi Satılık Arsa 104 m2 olup denize, merkeze, camiye, çay bahçelerine çok yakın konumu ve emsallerine nazaran uygun fiyatı ile fırsat araziler arasında satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki parsel için xxx.000.-Lira fiyat istenilmekte olup köyiçi tapulu olması ve çevresinde yapılarında bulunması sayesinde elektrik, su altyapıları hemen parselin içindedir. Mudanya’da satılık arsalar içinde öne çıkan parselin resmi hisseli tapusu bulunmakta olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Mudanya Kumyaka Satılık Arsa

Mudanya Kumyaka satılık arsa almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz parsel kısmi olarak deniz manzaralı olup Bursa’ya yakın illerden de yoğun ilgi gören tarihi ve turistik beldede yer almak isteyenler için tüm beklentilerini karşılayacak özelliklere sahiptir. Kumyaka’da satılık arsalar ve bölgede Mesudiye-Ayazma, Eşkel-Esence, Tirilye, Yalıçiftlik mahallelerinde herkesin bütçesine uygun zeytinlik, tarla, arazi, müstakil ev seçeneklerini bulabileceğiniz Mudi Emlak sizlere uzun yıllardır güvenle hizmet vermektedir.

Mudanya Kumyaka Köyiçi Arsa

Mudanya Kumyaka köyiçin arsa başta olmak üzere herkesin beklentilerini karşılayacak deniz manzaralı, denize yakın, yatırımlık gayrimenkuller için bize danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Kumyaka Köyiçi Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi almak ve farklı emlak seçeneklerini incelemek için sizlere bir telefon uzaklıktayız.

Bursa Mudanya Kumyaka Köyiçi satılık arsa satışmış olup farklı seçenekler için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara