Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik
Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik

Mudanya Kumyaka Satılık Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık deniz manzaralı zeytinlik 35535 m2 ölçümü ve emsallerine nazaran uygun dönümü ile yatırım fırsatı olarak Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulmuştur.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik kısa süre için 3.500.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuş olup içine kadar traktör yolu bulunan arazi dönüm fiyatı ile yatırımcıların kaçırmaması gereken fırsat araziler arasında yer almaktadır. Mudanya’da satılık zeytinlik arayanlar için ilçe merkezine en yakın köylerden olan Kumyaka yoğun ilgi görürken feribot ile İstanbul’a yakınlığı da bölgenin hızla prim yapmasına neden olmaktadır.

Mudanya Kumyaka Satılık Zeytinlik

Mudanya Kumyaka satılık zeytinlik içinde yaklaşık 900 yaşlı ağaç bulunmakta olup yerimiz yeni yapılması planlanan yol çalışmaları ile değerine değer katacaktır. Mudanya Kumyaka’da satılık zeytinlikler arasında öne çıkan parsel müstakil tapulu olup kısmi ev takası ile de satışı gerçekleştirilebilir. Bursa Mudanya’da satılık araziler denildiğinde bölgenin lideri olarak ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun bağ, bahçe, zeytinlik, arsa, imarlı araziler sizleri beklemektedir.

Mudanya Kumyaka Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Kumyaka deniz manzaralı zeytinlik uygun dönüm fiyatlı araziler ve yatırımlık tarla almak için sizleri de ofisimizde misafir ederek detaylı bilgi vermekten mutluluk duyarız. Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara