Mudanya deniz manzaralı arazi
Mudanya deniz manzaralı arazi

Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arazi

Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arazi 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup inşaat yapabilmeniz için su basması atılmış brüt 120 m2 tapu verilecek parseldir.

Mudanya Deniz Manzaralı Arazi

Mudanya deniz manzaralı arazi arayanlar için önü kesinlikle kapanmayacak kot farkına sahip parsel net 93 m2 alana sahip olup yer için istenilen fiyat kısa süreliğine xx.000.-Lira’dır. Mudanya deniz manzaralı arazi içine gerekli müsadeleri alarak yazlık ev, villa veya bungalov tarzında bir yapı yapabileceğiniz gibi eşsiz havası ve manzarası sizleri de etkisi altına alacaktır.

Mudanya Ayazma Deniz Manzaralı Arazi

Mudanya Ayazma deniz manzaralı arazi almak isteyenler için fiyat ve konum olarak kaçırılmayacak fırsat araziler arasında tavsiye ettiğimiz yerin özel parselasyonu yapılmış olup satış resmi olarak Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. Ayazma satılık arsalar arasında öne çıkan parselin resmi hisseli tapusu bulunmakta olup 1/1000 imar planı içinde yer alması da büyük avantajdır. Ayazma-Mesudiye sizlere sunulan parselin yaz-kış yerinize ulaşabileceğiniz yolu bulunmakta olup imarda da resmi yola cephedir.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Arazi

Mudanya Mesudiye deniz manzaralı arazi dünya sıralamasına giren havası ve eşsiz kumsalı ile son yıllarda yoğun ilgi gören bölgede yatırım yapma fırsatıdır. Tirilye, Kumyaka, Eşkel-Esence, Eğerce’de bulunan yatırımlık arsa, zeytinlik, tarla ile Mudanya Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arazi hakkında bilgi almak ve yeri görmek için telefonla bizleri arayabileceğiniz gibi Kumyaka’da bulunan ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Mudanya Mesudiye satılık arsa yeni sahibine hayırlı olmasını diler, Eşkel, Esence, Ayazma, Eğerce satılık araziler için bizi aramanızın yeterli olduğunu belirtmek isteriz.

Hemen Ara