Mesudiye Ayazma satılık arsa
Mesudiye Ayazma satılık arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa deniz manzaralı, resmi hisseli tapulu olup yerleşimin içinde ve imarlı olması yatırım için ya da yazlık yapımına uygun özelliklere sahiptir.

Mesudiye Satılık Arsa

Mesudiye satılık arsa arayanlar için 110 m2 net kullanım alanı ile öne çıkan arazi için istenilen fiyat kısa süre için xxx.000.-TL’dir. Mudanya Mesudiye satılık arsa eşsiz deniz manzaralı olup denize yakın olması ile de sizlerin tercihi olabilecek özelliklerdedir. Mesudiye’de satılık arsalar içinde bulunduğu lokasyon ve fiyatı ile öne çıkan parselin satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek olup köy senedi değildir.

Ayazma Satılık Arsa

Ayazma satılık arsa eşsiz havaya sahip bölgenin en çok ilgi gören mevkiisinde yer alırken yapılması planlanan projeleri ile dikkat çeken Mudanya Eşkel-Eğerce-Yalıçiftlik köylerine de çok yakın olmasıyla değerine değer katacak bir yatırım fırsatıdır. Ayazma’da satılık arsalar başta olmak üzere Kumyaka’dan Mesudiye’ye kadarki sahl bandında herkesin bütçesine uygun alternatif arazileri portföyünde bulunduran Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mesudiye Ayazma satılık arsa müstakil ev, bağ, bahçe, zeytinlik gibi yüzlerce gayrimenkul seçeneğini sizlere sunan Mudi Emlak yılların tecrübesi ve güveni ile bölgede hizmet vermektedir. Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa hakkında detaylı bilgi almak, yerinde görmek, farklı alternatifleri incelemek için telefon ile bizlere ulaşabilir ya da ofisimize gelebilirsiniz.

Hemen Ara