Mesudiye satılık imarlı tarla
Mesudiye satılık imarlı tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık İmarlı Tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık İmarlı Tarla denize 200 metre mesafede 117 m2 yanlarında evler bulunan arazi kısa süreliğine ihtiyaçtan bölgede bulamayacağınız kelepir fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık İmarlı Tarla

Mudanya satılık imarlı tarla niteliğindeki arazi için kısa süreliğine 45.000.-Lira fiyat istenilmekte olup denize yakınlığı ve 1/1000 imar planı içinde olması, altyapısının hazır olması dikkate alındığında kaçırılmayacak fırsat arazidir. Mudanya’da satılık tarla almak için doğru zamanı ve fiyatı bekleyenlerin mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz arazinin resmi hisseli tapusu bulunmakta olup satış işlemi Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir.

Mesudiye Satılık İmarlı Tarla

Mesudiye satılık imarlı tarla arayanların kaçırmayacağı arazi market, eğlence mekanları ve minibüs duraklarına yakın olduğundan yılın her ayında yaşamsal ihtiyaçlarınızı da giderebileceğiniz özelliklere sahiptir. Mesudiye Ayazma bölgesi sahil çalışmaları sonunda bölge Bursa ve yakın illerden yoğun ilgi görmekte olup her geçen gün değerine değer katmakta olduğu da göz önüne alınarak yatırım içinde uygundur.

Ayazma Satılık İmarlı Tarla

Ayazma satılık imarlı tarla ve bölgede 100 m2 den 50 dönüme kadar herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçeneklerini portföyünde sizlere sunan Mudi Emlak a danışmadan yer almamanızı tavsiye ederiz. Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık İmarlı Tarla hakkında detaylı bilgi almak ve araziyi yerinde görmek için bizimle temas kurmanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara