Mudanya Mesudiye Ayazma yola cephe tarla
Mudanya Mesudiye Ayazma yola cephe tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma Yola Cephe Tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma Yola Cephe Tarla 640 m2 sahile sadece 300 metre, yerleşime 100 metre uzaklıkta ve kısa süreliğine rayiçlerinin altında fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Yola Cephe Tarla

Mudanya yola cephe tarla Marmara bölgesinin incisi Mesudiye-Ayazma sahilinde yer almakta olup 640 m2 için xxx.000.-Lira fiyat istenilen arazi yerleşime yakın olması sayesinde yatırımlık veya yazlık yapmak için uygundur. Mudanya’da satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamaktadır.

Mudanya Mesudiye Yola Cephe Tarla

Mudanya Mesudiye yola cephe tarla hemen yan parsellerinde yaklaşık 200.000.-Lira fiyat istenilirken sizlere sunduğumuz araziye ihtiyaçtan uygun fiyatla satışı gerçekleşecektir. Mudanya Mesudiye sahil çalışmaları ile hergeçen gün değerine değer katan bölge aynı zamanda Teknosab projesi başta olmak üzere farklı yatırımlara yakınlığı ile de mutlaka değerlendirilmesi gereken gayrimenkuller arasında öne çıkmaktadır.

Mudanya Ayazma Yola Cephe Tarla

Mudanya Mesudiye Ayazma yola cephe tarla yılın her mevsiminde rahatlıkla içine kadar girebileceğiniz asfalt yolu bulunması yanında sahile yakınlığı, müstakil tapulu olması ve ihtiyaçtan rayiç değerinin altında satışa sunulması ile de sizlere önerdiğimiz araziler arasındadır. Mudanya Mesudiye Ayazma Yola Cephe Tarla hakkında detaylı görüşmek ve Tirilye, Kumyaka, Yalıçiftlik, Eşkel-Esence, Eğerce’de satılık zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev ile ilgili bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara