Mudanya Mesudiye deniz manzaralı zeytinlik
Mudanya Mesudiye deniz manzaralı zeytinlik

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Zeytinlik kadastro yoluna cephe, yerleşime yaklaşık 1 kilometre mesafede arazi 1082 m2 olup kısa süreliğine uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik için istenilen fiyat 200.000.-Lira olup konumu, manzarası ile sizinde ilk gördüğünüzde hayran kalacağınız özelliklere sahiptir. Mudanya bölgesinde yeni yapılacak projeler ile her geçen gün değerine değer katan arazi içinde zeytin ağaçları bulunmakta olup kapanmaz deniz manzarası sizinde beğeninizi mutlaka kazanacaktır.

Mesudiye Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mesudiye deniz manzaralı zeytinlik resmi müstakil tapulu olup satışında hergangi bir sorun bulunmamakla beraber bölgede dönüm fiyatlarının 300-400 bin Lira’lar civarında seyrettiği düşünüldüğünde yatırım içinde avantajlıdır. Kapanmaz deniz manzarası, uygun fiyatı, kadastro yoluna cephe olması sayesinde içine yapabileceğiniz bağ evi ile hafta sonlarını geçirebileceğiniz mekan oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda yatırımlık zeytinlik alarak kısa-orta vadede kar elde edebilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Deniz Manzaralı Zeytinlik hakkında bilgi almak ve Kımyaka‘dan Mesudiye-Ayazma bölgesine kadar herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçenekleri incelemek için Mudi Emlak ofisini ziyaret edebilir ya da telefonla irtibat kurabilirsiniz.

Hemen Ara