Mudanya sahilde deniz manzaralı satılık tarla
Mudanya sahilde deniz manzaralı satılık tarla

Mudanya Sahilde Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya Sahilde Deniz Manzaralı Satılık Tarla 721 m2 bölgenin en çok tercih edilen yatırım bölgesi Mesudiye Ayazma merkeze evlerin yanında sahile 250 metre uzaklıkta kelepir fiyata satışta.

Mudanya Sahilde Tarla

Mudanya sahilde tarla almak isteyenler için xxx.000.-Lira fiyata satışa sunulan arazi tarla niteliğinde olup müstakil tapulu ve emsallerinden uyguna yeni sahibini beklemektedir. Mudanya sahilde satılık tarla arayanlar için 1/1000 imar planı içinde yer alan arazi yatırımlık araziler arasında sizlere sunulurken aynı zamanda eşsiz sahili ile Marmara’nın incisi konumundaki bölgede yer almak isteyenler içinde fırsat niteliğindedir.

Mudanya Sahilde Satlık Tarla

Mudanya sahilde satılık tarla 1/1000 imar planı içinde yer alırken birkaç arkadaş birleşerek yeri alabilir ve ayrı tapu sahibi olarak uygun fiyata yer sahibi olabilirsiniz. Mudanya’da satılık tarlalar içinde öne çıkan parsel yeni yapılacak projeler ile orta vadede değerine değer katacak bölgede bulamayacağınız fiyat ve lokasyona sahiptir. Bursa Mudanya’da nereye yatırım yapılır? sorusuna cevap arayanlara tavsiye ettiğimiz Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Eşkel, Esence bölgeleri geleceği açık bölgeler olup yatırımcılarında ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya deniz manzaralı satılık tarla başta olmak üzere Kumyaka, Tirilye, Eğerce, Eşkel, Esence’de zeytinlik, arsa, yatırımlık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelenn Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Sahilde Deniz Manzaralı Satılık Tarla fırsatını kaçırmamak için acele etmenizi ve geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara