Mudanya Satılık Uygun Fiyata Yola Cephe Tarla

Mudanya Satılık Uygun Fiyata Yola Cephe Tarla Eşkel-Esence’de 1900 m2 müstakil tapulu, köye ve merkeze yakın arazi yatırımlık alınabilecek parseller arasında satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla almak isteuenler için hızla gelişen Eşkel-Esence’de yer almakta olup emsallerinden uygun fiyatla xxx.000.-Lira bedelle satılacaktır. Mudanya’da satılık tarlalar içinde konumu, uygun fiyatı ve yeni projeleri ile öne çıkan Eşkel-Esence’de yer alması ile sizlere yatırım tavsiyesi olarak satışa sunulan arazi denize yaklaşık 2 kilometer uzaklıktadır.

Mudanya Satılık Yola Cephe Tarla

Mudanya satılık yola cephe tarla yerleşime yaklaşık 400 metre uzaklıkta olup asfalt kenarında yerlerin 150.000.-Lira dönüm fiyatına satıldığı düşünüldüğünde istenilen rakamın uygun olduğunuz sizde takdir edebilirsiniz. Bursa Mudanya satılık tarla almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel doğa manzarası ile içine yapacağınız bağ evinde sizinde doğayla yaşama hasretinizi gidermeye yetecektir.

Mudanya Uygun Fiyata Tarla

Mudanya uygun fiyata tarla almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz parsel ve Eşkel-Esence, Eğerce, Mesudiye-Ayazma, Yalıçiftlik, Tirilye bölgelerindeki herkesin bütçesine uygun araziler için bizi arayabilirsiniz. 45.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla gayrimenkuller ve Mudanya Satılık Uygun Fiyata Yola Cephe Tarla hakkında bilgi almak için geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara