Mudanya Söğütpınar satılık tarla
Mudanya Söğütpınar satılık tarla

Mudanya Söğütpınar Satılık Tarla

Mudanya Söğütpınar Satılık Tarla köye yaklaşık 100 metre mesafedeki konumu ve uygun fiyatlar arazi olması ile emsallerine kıyasla öne çıkarken 2950 m2 dir.

Söğütpınar Satılık Tarla

Söğütpınar Satılık Tarla almak için fırsat bekleyenlerin kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz arazi müstakil tapulu olup kısa süre için xxx.000.-TL fiyatla satışa çıkarılmıştır. Söğütpınar satılık tarla yatırıım içinde kesinlikle değerlendirilmesi gereken araziler içinde yer alırken Mudanya ve çevresindeki parseller her geçen gün prim yapmaktadır. Söğütpınar Köyü İç yoluna çok yakın olan satılık tarla içine yapabileceğiniz bağ evi ile doğayla baş başa yaşama imkanı bulmanızı sağlayacaktır.

Söğütpınar Satılık Arsa

Söğütpınar satılık arsa ve araziler arasında konumu ve kısa süre için kaçırılmayacak uygun fiyatı ile öne çıkan tarla elektrik ve su bağlantılarına da yakındır. Söğütpınar satılık tarla yerleşime ve yola sadece 100 metre mesafede yer alırken deniz görmemektedir. Yalıçiftlik Ketendere ro-ro projesi ve Eşkel-Esence’de yapılacak villlar ile bölge hızla gelişmekte olup bölgeye yatırım yapmayı düşünenler için Söğütpınar arsa kesinlikle değerlendirilmesi tavsiye edilen araziler arasındadır.

Söğütpınarda Satılık Arsa

Söğütpınarda Satılık Arsa ve zeytinlik, müstakil ev, tarla, bahçe, bağ gibi arazileri portföyünde sizlere sunan Mudanya Mudi Emlak a danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Söğütpınar satılık arsa kelepir araziler ve Mudanya köyleri nde yer alan alternatifleri Mudanya Emlak Mudi portföyünde incelemek için geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

mudanya-sogutpinar-satilik-tarla

Hemen Ara