Mudanya yola cephe köye yakın satılık tarla
Mudanya yola cephe köye yakın satılık tarla

Mudanya Yola Cephe Köye Yakın Satılık Tarla

Mudanya yola cephe, köye yakın satılık tarla Mesudiye Ayazma’da 1746 m2 arazi uygun dönüm fiyatı ile yatırımlık yer arayan yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuş olup sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır. Mudanya’da yatırımlık satılık tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat arazi olarak satışa sunduğumuz müstakil tapulu parsel köye yaklaşık 700 metre uzaklıkta olup yaz-kış ulaşım imkanı olan yola cephe ve bölgede bulamayacağınız uygun dönüm fiyatındadır.

Mudanya Yola Cephe Tarla

Mudanya yola cephe tarla denize yakkaşık 5 kilometre uzaklıkta olup yapılmakta olan Teknosab projesine yakınlığı ile gelecek vaat eden gayrimenkul yatırımdır. Mudanya köylerinde satılık tarla alarak orta-uzun vadede yatırım yapmak isteyenler için gayrimenkul fırsatı olarak önerdiğimiz köye yakın, yola cephe satılık arazi satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup resmi tapulu ve satışında sorun bulunmamaktadır. Bursa’da yatırım yapılacak bölgeler içinde öne çıkan Mudanya Mesudiye-Ayazma bölgesi eşsiz sahili, dünya sıralamasında yer alan temiz havası ile son yıllarda yatırımcıların ilk tercihi haline gelmiştir.

Mudanya Yola Cephe Satılık Tarla

Mudanya yola cephe satılık tarla başta olmak üzere Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce arsa, zeytinlik, bahçe, müstakil evlerde portföyümüzde sizleri beklemektedir. Mudanya Yola Cephe, Köye Yakın Satılık Tarla hakkında bilgi almak veya bütçenize uygun farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizide ofisimize bekliyoruz.

Yerimiz satılmıştır.

Hemen Ara