Satılık Deniz Manzaralı Zeytinlik Mudanya

Satılık deniz manzaralı zeytinlik Mudanya Mesudiye-Ayazma’da yola cephe, emsallerinden uygun dönüm fiyatlı 5.143 m2 yatırımlık arazi yeni sahibini bekliyor.

Deniz Manzaralı Zeytinlik

Deniz manzaralı Zeytinlik Bursa’nın en hızlı gelişen ve prim yapan bölgesi Mesudiye-Ayazma’da yer alırken sahile dakikalar içinde ulaşabileceğimiz araziye 550.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Evlere komşu Mudanya deniz manzaralı zeytinlik yatırım için sizlere tavsiye edilirken aynı zamandan gerekli izinler alınarak bağ evi tarzında yapıya da müsait olması sayesinde doğayla başbaşa kalmanızı sağlayacaktır.

Satılık Deniz Manzaralı Zeytinlik

Satılık deniz manzaralı zeytinlik Mudanya’nın dünya sıralamasına giren temiz havası ve yeni yatırımları ile öne çıkan bölgesi Mesudiye-Ayazma’da yer alırken sizinde tercihiniz olabilir. Satılık deniz manzaralı zeytinlik içinde fiyatı ve bulunduğu lokasyon ile sizlere yatırım tavsiyesi olarak önerdiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmamaktadır. Mudanya’da yatırımlık zeytinlik almak isteyenler için herkesin bütçesine uygun seçeneklerle sizlere yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak olarak hayallerinizdeki gayrimenkulü portföyümüzde bulabileceğinize eminiz.

Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya satılık deniz manzaralı zeytinlik içinde yetişkin ağaçlar bulunmakta olup mahsülünde de ek gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Satılık Deniz Manzaralı Zeytinlik Mudanya hakkında bilgi alarak farklı seçenekleri incelemek için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuz gibi ofisimizde sizleri görmekten her zaman mutluluk duyarız.

Hemen Ara