Bursa deniz manzaralı uygun fiyatlı arsa tarla
Bursa deniz manzaralı uygun fiyatlı arsa tarla

Bursa Deniz Manzaralı Uygun Fiyatlı Arsa Tarla

Bursa Deniz Manzaralı Uygun Fiyatlı Arsa Tarla Mudanya Mesudiye Ayazma mahallesi yer alırken çevresinde müstakil bahçeli ev, yazlık, villa tarzında yapılar bulunmaktadır.

Bursa Uygun Fiyatlı Arsa

Bursa uygun fiyatlı arsa almak isteyenler için 102 m2 arazi kısa sür için 67.500.-Lira fiyatla satışa sunulmuş olup mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa’da deniz manzaralı uygun fiyatlı arsalar denildiğinde ilk olarakn akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parsel 1/1000 villa imar planı içinde yer alırken sizinde doğayla başbaşa vakit geçirebilmeniz için fırsat olabilir. Bursa satılık tarla almak isteyenler için uygun fiyat avantajıyla satışa sunulan parselleri kaçırmamanızı öneririz.

Bursa Uygun Fiyatlı Tarla

Bursa uygun fiyatlı tarla arayanlar için önerdiğimiz arazi resmi hisseli tapulu tapusunda tarla niteliğinde olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber özel parselasyon yapılmıştır. Bursa’nın en güzel sahili olarak sadece ilimizden değil İstanbul, Eskişehir, Ankara, Bilecik ve yakın çevrede yaşayanlarında ilgi gösterdiği Mudanya Mesudiye, Ayazma sahili sizinde Marmara Bölgesinin en uzun sahillerinden birine sahiptir. Bursa uygun fiyat arsa Eşkel, Esence, Tirilye, Eğerce, Kumyaka’da zeytinlik, bahçe, müstakil ev seçenekleri de portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Bursa Uygun Fiyatlı Arsa Tarla

Bursa uygun fiyatlı arsa tarla deniz manzaralı parsel içindeki diğer parseller 90-110.000.-Lira aralığında satışa sunulurken alırken kazanmanızı sağlayacak gayrimenkul fırsatı için acele etmenizi tavsiye ederiz. Bursa Deniz Manzaralı Uygun Fiyatlı Arsa fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayarak randevu almanızı ve yüzlerce yatırımlık deniz manzaralı tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil evler hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Bursa deniz manzaralı uygun fiyatlı arsa tarla
Bursa deniz manzaralı uygun fiyatlı arsa
Bursa deniz manzaralı uygun fiyatlı arsalar
Bursa uygun fiyatlı arsa
Bursa uygun fiyatlı tarla
Hemen Ara