Denize sıfır satılık tarla
Denize sıfır satılık tarla

Denize Sıfır Satılık Tarla-Bursa Denize Sıfır tarla

Denize Sıfır Satılık Tarla, Bursa, Mudanya, Mesudiye Ayazma, sahilde, yola cephe, müstakil tapu, yatırımlık arazi arsa karşınıza sunuldu.

Denize Sıfır Satılık Tarla

Denize sıfır satılık tarla 1.920 m2 yola cephe Bursa Mudanya en beğenilen mahallesi Mesudiye-Ayazma’dadır. Bursa denize sıfır arsa tarla almak isteyenler için kısa süreliğine x.xxx..000.-Lira fiyata yeni sahibini beklemektedir. Bursa’da deniz kenarında tarla niteliğindeki arazi emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile sizin olabilir. Sizinde hızla gelişmekte olan bölgede yatırım yapmanız için uygun arazi yakınındaki 100 m2 parseller 120.000.-Lira fiyatla satılmaktadır. Sadece bizi arayarak yüzlerce gayrimenkul seçeneği hakkında bilgi alabileceğiniz gibi yatırımlık arazi emsal dönüm fiyatları ortalama 500.000.-Liradır.

Bursa Denize Sıfır Arsa Tarla

Bursa denize sıfır arsa tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunulan gayrimenkul müstakil tapuludur. Sizinde deniz kıyısında arazi alma imkanı bulabileceğiniz arazi yılın her ayı içine girebileceğiniz asfalt yola cephelidir. Yola cephe Mudanya satılık tarlalar içinde konumu ve fiyatı ile öne çıkan gayrimenkul evlere yaklaşık 200 metre uzaklıktadır. Bursa Mudanya köylerinde yatırımlık tarla denize yakın seçenekler içinde sizlere önerdiğimiz gayrimenkul sizinde doğal hayatı yaşamanız için fırsattır. Mudanya Mesudiye denize sıfır tarla alarak doğanın keyfini sürerken eşsiz sahiline hayran kalacağınız bölgemizi görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya deniz kenarında tarla arsa almak isteyenler için her bütçeye uygun seçenekleri sunan Mudi Emlak sizinde hayallerinizi gerçekleştirilmesinde yardımcı olabilir. Mudanya köylerinde sahibinden satılık arsalar bulabileceğiniz firmamız sizinde gayrimenkullerinizin satılması için gerekli çalışmaları gerçekleştirebilir. Mesudiye satılık arsa tarla arayanlar için sahilde merkezi konumdaki tarla hemen yanında konteynır tarzında yaşam alanı mevcuttur.

Mudanya Denize Sıfır Tarla

Mudanya denize sıfır tarla ve uygun fiyatlı zeytinlik, arsa, bahçe ilanları için Mudi Emlak sosyal medya hesaplarını da takip etmenizi öneririz. Kelepir fiyata denize yakın tarla seçenekleri ile bölgesinde lider Mudi Emlak ofisi Mesudiye-Ayazma sahildedir. Randevu usulü ile siz değerli müşterilerine hizmet sunan firmamız satılık emlak ilanları hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bursa Mudanya satılık denize sıfır tarla fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizimle temas kurmanızı öneririz.

Bursa Denize sıfır tarla
Hemen Ara