Bursa Mesudiye Ayazma satılık arsa tarla
Bursa Mesudiye Ayazma satılık arsa tarla

Bursa Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Tarla

Bursa satılık arsa tarla, Mudanya Mesudiye Ayazma sahilde, denize yakın, resmi tapulu, 1/1000 imar planında olup uygun fiyata sitemizde.

Bursa Satılık Arsa Tarla

Bursa satılık arsa tarla almak isteyenler için denize sadece 200 metre uzaklıktaki parsel 800.000.-Lira fiyata sizin olabileceği gibi yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat değerindedir. Bursa’da satılık arsa tarla hemen yanında elektrik, su altyapıları bulunmakta olup temiz havası ve eşsiz sahili, denizi ile yoğun rağbet gören bölgede sizde yatırım yaparak karlı çıkabilirsiniz. Bursa Mudanya tarla ve arsa arayanların ilk tercihleri olan Mudi Emlak sizinde hayallerini kurduğunuzun gayrimenkulün bulunmasında kesin sonuca ulaşmanızı sağlayabilir.

Mesudiye Satılık Arsa

Mesudiye satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır Eşkel-Esence, Tirilye, Kumyaka, Eğerce bölgesinde güvenle hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde satılacak olan arazi sizinde seçiminiz olabilir. Mudanya sahil köyleri arasında ilgi gören beldede yer alan müstakil tapulu arazinin yola cephe olması sayesinde yılın her ayında rahatlıkla ulaşım imkanınız bulunmaktadır. Bursa Mesudiye satılık arsa satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup özellikle doğayla başbaşa kalırken deniz keyfini yaşatacak arazinin yanlarında müstakil evler ve villa tarzında yapılar bulunmaktadır.

Bursa Mesudiye satılık arsalar içinde öne çıkan gayrimenkul haricinde yüzlerce arazi alternatif ile lider firmamıza sizde tarla, bahçe, zeytinlik satışı için çalışabilirsiniz. Bursa Mudanya köylerinde denize yakın, deniz manzaralı, merkezi konumda yüzlerce emlak seçeneğinden bütçenize uygun olanı seçmek için bizi arayarbilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı her zaman kazandırdığı gibi sizde yeni projeleri ile tercih edilen bölgede yer alabilirsiniz.

Bursa Ayazma Satılık Arsa

Bursa Ayazma satılık arsauygun fiyata yeni sahibini beklerken sizinde geç kalmadan bizi arayarak randevu almanız ve yeri görmeye gelmenizi tavsiye ederiz. Mesudiye Ayazma Satılık Arsa ve Tarla fırsatlarından ilk olarak siz haberdar olmak isterseniz Mudi Emlak Youtube, Instagram, Twitter, Pinterest sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek uygun fiyata arazileri kaçırmayabilirsiniz.

Bursa arsa tarla
Bursada satılık arsa tarla
satılık arsa tarla
Mesudiye satılık arsa tarla
Bursa satılık arsa tarla
Hemen Ara