Bursa Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Tarla

Bursa Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Tarla Mesudiye Ayazma sahilde müstakil tapulu, 1/1000 imar planı içinde, denize yakın, yola cephe yatırımlık arazi satışa sunuldu.

Bursa Satılık Arsa Tarla

Bursa satılık arsa tarla almak isteyenler için denize sadece 200 metre uzaklıktaki parsel 600.000.-Lira fiyata sizin olabileceği gibi yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat değerindedir. Bursa’da satılık arsa tarla hemen yanında elektrik, su altyapıları bulunmakta olup temiz havası ve eşsiz sahili, denizi ile yoğun rağbet gören bölgede sizde yatırım yaparak karlı çıkabilirsiniz.

Bursa Mesudiye Satılık Arsa Tarla

Bursa Mesudiye satılık arsa tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır Eşkel-Esence, Tirilye, Kumyaka, Eğerce bölgesinde güvenle hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde satılacak olan arazi sizinde seçiminiz olabilir. Mudanya sahil köyleri arasında ilgi gören beldede yer alan müstakil tapulu arazinin yola cephe olması sayesinde yılın her ayında rahatlıkla ulaşım imkanınız bulunmaktadır. Bursa Mesudiye satılık arsa satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup özellikle doğayla başbaşa kalırken deniz keyfini yaşatacak arazinin yanlarında müstakil evler ve villa tarzında yapılar bulunmaktadır.

Bursa Ayazma Satılık Arsa Tarla

Bursa Ayazma satılık arsa tarla uygun fiyata yeni sahibini beklerken sizinde geç kalmadan bizi arayarak randevu almanız ve yeri görmeye gelmenizi tavsiye ederiz. Bursa Mesudiye Ayazma Satılık Arsa Tarla fırsatlarından ilk olarak siz haberdar olmak isterseniz Mudi Emlak Youtube, Instagram, Twitter, Pinterest sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek uygun fiyata arazileri kaçırmayabilirsiniz.

Bursa arsa tarla
Bursa satılık arsa tarla
satılık arsa tarla
Mesudiye satılık arsa tarla
Bursa satılık arsa tarla
Call Now ButtonHemen Ara