Mudanya Mesudiye denize yakın satılık arsa
Mudanya Mesudiye denize yakın satılık arsa

Mudanya Mesudiye Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Denize Yakın Satılık Arsa 125 m2 resmi tapulu, sahile sadece 300 metre uzaklıkta, 1/1000 imar planı içinde, evlere komşu, asfalt yola yakın parsel uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Denize Yakın Arsa

Mudanya denize yakın satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 435.000.-Lira fiyata Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan parsel ihtiyaçtan emsallerinin altında fiyattadır. Mudanya’da denize yakın arsalar içinde öne çıkan parsel aracınızla yılın her ayında rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz asfalt yol kenarında yer alırken aynı zamanda özel parselasyonla herkesin yerlerinin belirlendiği plandaki yola da cephelidir.

Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya denize yakın satılık arsa bölgenin en yoğun ilgi gören tatil beldesi Mesudiye-Ayazma’da yer alırken hızla gelişen bölgede sizinde yer almanız için fırsat niteliğindedir. Bursa Mudanya denize yakın arsa içinde öne çıkan parsel resmi tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Bursa’nın sahil köylerinde satılık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, villa, bahçeli yazlık seçenekleri ile yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Satılık Arsalar

Mudanya Mesudiye satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen firmamız portföyünde sizleri bekleyen yüzlerce seçeneği incelemek için sizde biziz arayabilir ya da ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Mudanya Mesudiye Denize Yakın Satılık Arsa fırsatını kaçırmamak ve Mudanya satılık tarla, bahçe, zeytinlik, gayrimnekuller için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara