Bursa Mesudiye deniz manzaralı satılık arsa
Bursa Mesudiye deniz manzaralı satılık arsa

Bursa Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Bursa Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Arsa 220 m2 merkezde, ana yola yakın, sahile 250 metre uzaklıkta parseller çok uygun fiyatla sizi bekliyor.

Bursa Deniz Manzaralı Arsa

Bursa deniz manzaralı arsa almayı düşünenler için kısa süreliğine 135.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parseller 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır. Bursa Mesudiye deniz manzaralı arsa almak isteyenler için kot farkından dolayı önünün kapanma ihtimali bulunmayan parsel içine sizde gerekli izinleri alarak yaşam alanınızı oluşturabilir ve denizin, doğanın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bursa Mesudiye Satılık Arsa

Bursa Mesudiye satılık arsa uygun fiyatla yeni sahibini beklerken resmi tapulu parsel satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup köy senetli, tahahütnameli yerlerle karıştırmamanızı rica ederiz. Bursa satılık arsalar içinde öne çıkan arazi sizinde hayalini kurduğunuz yaşamı sürmeniz için size bir olanak sağladığı gibi aynı zamandan hızla gelişen ve prim yapan bölgede yatırım yapabilmeniz içinde fırsattır. Mesudiye Ayazma deniz manzaralı satılık arsa tarla, zeytinlik, hobi bahçesine uygun Bursa’da araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi öneririz.

Bursa Mesudiye Deniz Manzaralı Arsa

Bursa Mesudiye deniz manzaralı arsa tapusunda kagir ev ve tarlası olarak geçmekle birlikte farklı alternatifleri incelemek için ilanlarımızdan veya telefonla bizimle temas kurabilirsiniz. Mudanya Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Tirilye satılık arsalar denildiğinde en geniş portföyü ile yıllardır sizlere hizmet sunan firmamız ilanlarını takip etmek için Instagram, Twitter, Youtube kanallarından bizi takip edebilirsiniz. Bursa Mesudiye Deniz Manzaralı Satılık Arsa fırsat araziyi kaçırmamak için acele etmenizi ve yerş görmek, detaylı görüşmek için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara