Bursa Mudanya Ayazma imarlı parselli arazi
Bursa Mudanya Ayazma imarlı parselli arazi

Bursa Mudanya Ayazma İmarlı Parselli Arazi

Bursa Mudanya Ayazma İmarlı Parselli Arazi full deniz manzaralı 100 m2 civaarı net kullanım alanında ve 1/1000 imar planı içinde yer alırken çok uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Bursa İmarlı Arazi

Bursa imarlı arazi arayanlar için 100 m2 fiyatı 90.000.-Lira olarak satışa sunulan parsel içinde farklı m2 ler mevcut olup kısa süreliğine sizlere sunulan uygun fiyattan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Deniz manzaralı parselli araziler Bursa ve yakın çevre illerden gelen tatilciler olduğu kadar yatırımcılar tarafından da ilgi görürken sizinde hayalini süsleyen yazlık veya müstakil evi gerekli izinleri alarak yapabilme şansı sizlere sunulmuştur.

Bursa deniz manzaralı arsa, tarla, bahçe, zeytinlik seçenekleri ile Mudanya sahil köylerinde her bütçeye uygun gayrimenkuller Mudi Emlak portföyünde sizleri bekliyor.

Mudanya İmarlı Arazi

Mudanya imarlı arazi almak isteyenler için bölgenin lider gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun zeytinlik, tarla, bahçe, bağ, arsa seçenekleri de bulunmaktadır. Bursa Mudanya’da satılık imarlı arazi resmi hisseli tapulu olup parselasyon planında seçeceğiniz yerin çapı yani ölçüleri de bellidir.

Bursa Mudanya İmarlı Arazi

Bursa Mudanya imarlı arazi denize kuşbakışı yaklaşık 400 metre uzaklıkta olup yolu bulunmakta ve elektrik, su gibi altyapıları hemen yanıbaşında bulunmaktadır. Bursa Mudanya Ayazma İmarlı Parselli Arazi hakkında detaylı bilgi alarak yeri görmek veya Eşkel-Esence, Eğerce, Kumyaka, Tirilye’de zeytinlik, tarla, arsa, bağ, müstakil bahçeli ev seçenekleri için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara