Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye satılık tarla
Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye satılık tarla

Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Tarla

Bursa Mudanya Ayazma Mesudiye Satılık Tarla Merinos Evlerine komşu, deniz manzaralı, kadastro yoluna cephe 2712 m2 arazi uygun fiyata yeni yatırımcısını bekliyor.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için dünya sıralamasında yer alan temiz havası, deniz manzarası, yılın 12 ayı rahatlıkla içine kadar girebileceğiniz yola cephe olması ve emsallerine nazaran 650.000.-Lira lık uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulmuştur. Bursa’da deniz manzaralı tarla arayanların mutlaka tavsiye ettiğimiz parsel müstakil tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya’da satılık tarla alarak geleceğinin yatırımını yapmak isteyenlere önerdiğimiz arazi hemen yanı başında elektrik, su altyapıları bulunmakta olup gerekli izinler alınarak ev yapımına da uygundur. Bursa Mudanya satılık tarla denize de yakın olmakla beraber bölgede yerleşimin yanındaki arazilerin dönüm fiyatlarının 300.000.-Lira olduğu dikkate alındığında yatırım içinde kaçırılmayacak bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye satılık tarla denize hakim tepede yer almakla beraber arazi düz zeminde olup tasfiye sorunu yaşamadan ister bağ evi ister yazlık isterseniz de yılın her ayında oturabileceğiniz müstakil ev için gerekliliklere sahiptir. Bursa Satılık Tarla ve Tirilye, Kumyaka, Eşkel-Esence, Eğerce’de zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev seçenekleri hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara