Bursa Mudanya denize yakın yola cephe zeytinlik
Bursa Mudanya denize yakın yola cephe zeytinlik

Bursa Mudanya Denize Yakın, Yola Cephe Zeytinlik

Bursa Mudanya Denize Yakın, Yola Cephe Zeytinlik 236 m2 bölgenin yoğun ilgi gören Mesudiye-Ayazma köyünün en güzel mevkisinde yer alırken kısa süre için ihtiyaçtan uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Denize Yakın Zeytinlik

Bursa denize yakın zeytinlik 236 m2 resmi tapu verilecek arazi yol payları çıktıktan sonra 208 m2 net kullanım alanı için 200.000.-Lira fiyat istenilmektedir. Bursa satılık zeytinlik içinde fiyatı ve konumu ile sizinde yatırım için veya gerekli müsadeleri alarak ev yapabileceğiniz arazi kaçırılmayak fırsattır.

Mudanya Denize Yakın Zeytinlik

Mudanya denize yakın zeytinlik asfalt yola cephe olması sayesinde yılın her ayında rahatlıkla içine kadar aracınızla girebileceğiniz arazi sahile yaklaşık 750 metre uzaklıktadır. Mudanya’da yola cephe zeytinlik aynı parsel içinde ve çevresinde müstakil evler bulunan arazi bölgede 100 m2 yerlerin 100.000.-Lira’ya satıldığı düşünüldüğünde gerçej bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Mudanya’da yola cephe zeytinlik ve arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde mutlaka sizinde bütçenize uygun, hayallerinizi süsleyen bir gayrimenkul bulunacaktır.

Bursa Mudanya Denize Yakın Zeytinlik

Bursa Mudanya denize yakın zeytinlik almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi hızla gelişen ve prim yapan bölgede yeni sahibini beklemektedir. Bursa Mudanya Denize Yakın, Yola Cephe Zeytinlik hakkında detaylı bilgi alarak farklı bahçeli müstakil ev, arsa, villa, tarla seçeneklerini incelemek için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla ön görüşmek gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Ara