Bursa Mudanya Eşkel Bahçeli Müstakil Ev

Bursa Mudanya Eşkel Bahçeli Müstakil Ev şehrin temiz havası, kumsalı ve yeni yatırımları ile ilgi gören bölgesinde uygun fiyat avanatajı ile yeni sahibini bekliyor.

Bursa Müstakil Ev

Bursa müstakil ev arayanlar için 100 m2 resmi tapulu, abonelikleri alınmış bahçeli gayrimenkul kısa süre için 425.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satışa sunuldu. Bursa Mudanya satılık müstakil ev denize yaklaşık 250 metre uzaklıkta olup dakikalar içinde kumsala yürüme mesafesindedir. Mudanya denize yakın bahçeli evler içinde fiyatı ve konumu ile öne çıkan gayrimenkul sizinde beğeninizi kazanacak özelliklere sahiptir.

Mudanya Müstakil Ev

Mudanya müstakil ev bahçeli emlak kullanım alanı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceği gibi yatırım içinde tercih edilebilir. Eşkel satılık müstakil evler arasında öne çıkan gayrimenkul elektrik-su abonelikleri hazır olup altyapı sorunu bulunmamaktadır. Bursa Mudanya satılık müstakil ev satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Mudi Emlak portföyünden satılacak olan gayrimenkul bahçesinde sizde organik tarım yapabilme avantajını da yakalayabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Müstakil Ev

Mudanya Eşkel müstakil ev denize ve merkeze yakın gayrimenkul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi Eşkel-Esence sahilde kapalı yürüyüş yolundaki ofisimizde veya Mesudiye sahildeki büromuzda ya da telefonla bilgi alabilirsiniz. Bursa Mudanya Eşkel Bahçeli Müstakil Ev fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

Call Now ButtonHemen Ara