Bursa Mudanya Eşkel bahçeli müstakil ev
Bursa Mudanya Eşkel bahçeli müstakil ev

Bursa Mudanya Eşkel Bahçeli Müstakil Ev

Bursa Bahçeli Ev, Mudanya Eşkel sahilde, müstakil, resmi tapulu, sahile yakın ve deniz manzaralı gayrimenkul uygun fiyatla karşınızda.

Bursa Müstakil Ev

Bursa müstakil ev arayanlar için 100 m2 resmi tapulu, abonelikleri alınmış bahçesi bulunan gayrimenkul kısa süre için 500.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satışa sunuldu. Bursa Mudanya satılık müstakil ev denize yaklaşık 250 metre uzaklıkta olup dakikalar içinde kumsala yürüme mesafesindedir. Mudanya denize yakın bahçeli evler içinde fiyatı ve konumu ile öne çıkan gayrimenkul sizinde beğeninizi kazanacak özelliklere sahiptir. Masraf yapmadan direk oturabileceğiniz gayrimenkul kısmi eşyalı olarak satılacaktır.

Mudanya Müstakil Ev

Mudanya müstakil ev bahçeli emlak kullanım alanı olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceği gibi yatırım içinde tercih edilebilir. Eşkel satılık müstakil evler arasında öne çıkan gayrimenkul elektrik-su abonelikleri hazır olup altyapı sorunu bulunmamaktadır. Bursa satılık müstakil ev satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Mudi Emlak portföyünden satılacak olan gayrimenkul bahçesinde sizde organik tarım yapabilme avantajını da yakalayabilirsiniz.

Bursa Mudanya müstakil ev sahiplerinin de gayrimenkul satışlarında tercih ettikleri Mudi Emlak sizinde mülkünüzün satışında çalışılabilir. Bahçeli müstakil ev satın alarak doğal hayatı yaşamak isteyenler için uygun fiyatı ile kaçırılmayacak yazlık denize, markete, ulaşıma, camiye yakın konumdadır. Uygun fiyatlı arsalar Bursa Mudanya bölgesinde arazi, yazlık, villa, müstakil ev alternatiflerini de portföyümüzde bulabilirsiniz.

Mudanya Eşkel Müstakil Ev

Mudanya Eşkel müstakil ev denize ve merkeze yakın gayrimenkul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi Eşkel-Esence sahilde kapalı yürüyüş yolundaki ofisimizde veya Mesudiye sahildeki büromuzda ya da telefonla bilgi alabilirsiniz. Yüzlerce gayrimenkul içinden beklentilerinizi karşılayacak, bütçenize uygun birini bulmak için geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Eşkel Bahçeli Müstakil Ev fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

Bursa Mudanya Eşkel Bahçeli Müstakil Ev
Bursa müstakil ev
Bursa Mudanya müstakil ev
Bursa Mudanya bahçeli ev
Eşkel bahçeli ev
Bursa Eşkel müstakil ev
Bursa Eşkel Ev
Bursa Eşkel satılık müstakil ev
Eşkel’de müstakil ev
Hemen Ara