Eşkelde Müstakil Ev

Eşkelde Müstakil Ev almak isteyenler için denize ve merkeze yakın aynı zamanda deniz manzaralı gayrimenkul kısa süre için kelepir fiyatla satışa sunulmuştur.

Eşkelde Satılık Müstakil Ev

Eşkelde Satılık Müstakil Ev hızla gelişen beldesinde yer alırken 78 m2 hisseli tapu olarak satışı gerçekleştirilecek olup fiyatı kısa süre için xx.000.-TL dir. Denize yakın müstakil ev arayanlar için kesinlikle değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz gayrimenkul nezih komşuları, temiz havası ile unutulmayacak günler geçirmenizi sağlayacaktır. Terasından muhteşem deniz manzarasına sahip Eşkelde müstakil ev sahilde yer alan eğlence mekanlarına da yürüme mesafesindedir. Eşkelde satılık müstakil ev beldenin en eski ve oturmuş yerleşim bölgesinde yer alırken elektrik ve su abonelikleri mevcuttur.

Esencede Müstakil Ev

Esencede Müstakil Ev satın alarak Bursa’nın tatil beldesinde yer almak isteyenler için tavsiye edilen evden denize dakikalar içinde ulaşabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarına, merkezede yakındır. Eşkel Esencede müstakil ev ve yatırımlık zeytinlik, bağ, bahçe, tarla için geniş portföyü ile sizlere hizmet veren Mudanya Mudi Emlak a danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Eşkel’de müstakil ev satılmış olup yeni sahibinin güle güle oturmasını diler sizlerinde hayallerinizi süsleyen arsa, villa, zeytinlik, bağ, bahçe seçenekleri için Mudi Emlak gayrimenkul uzmanlarını aramanızı tavsiye ederiz.

esencede-mustakil-ev esence-mustakil-evler eskelde-mustakil eskelde-mustakil-ev eskelde-mustakil-evler eskelde-mustakil-villa eskel-mustakil-ev satilik-eskelde-mustakil-ev

Hemen Ara