Mudanya Esencede Satılık Kelepir Yazlık

Mudanya Esencede Satılık Kelepir Yazlık müstakil ev acil ihtiyaçtan kısa süre için XX.000 TL’ye satışa sunulmuş olup 110 m2 toplam arsa üzerinde 70 m2 oturumlu olup ve üzerinde terası bulunmaktadır.

Kelepir müstakil ev Eşkel

Kelepir Eşkelde müstakil ev önünde yer alan bahçesinde istediğiniz meyveleri, sebzeleri yetiştirebilme imkanı sizlere sunarken çevresinde yerleşim bulunduğundan yılın her ayında ikamet edilebilir durumdadır. Kuş sesleri içinde güne başlayacağınız ve temiz havası ile sağlıklı kalabileceğiniz müstakil ev sadece keyfinize göre yapacağınız ufak masraflar sonucunda sizlere büyük kazançta sağlayacaktır.

Mudanya Esencede satılık yazlık

Bursa’nın hızla gelişen turistik beldesi eski adıyla Eşkel yeni adıyla Esence’de müstakil ev sahibi olabilmenin ayrıcalığını yaşayabileceğiniz konut ileriye dönğk kıymetli kazandıran bir yatırım da olacaktır. Bölgenin lider Emlak Ofisi olarak hizmet veren Mudi Emlak farkıyla sizlere sunulan yatırımlık ev ve arsalar incelemek için gayrimenkul danışmanlarımıza danışmanız yeterli olacaktır.

Esence satılık ev yeni sahibine hayırlı olmasını diler, farklı müstakil bahçeli ev, villa, yazlık için Mudi Emlak aramanız yeterli olacaktır.

İlan No:MD-105

Hemen Ara