Mudanya Eşkel Esence deniz manzaralı zeytinlik
Mudanya Eşkel Esence deniz manzaralı zeytinlik

Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Zeytinlik 150 m2 olup Marmara’nın incisi yörenin en beğenilen sahilinde uygun fiyatla sizinde araziniz olabileceği uygun fiyatla satışa sunulmuştur.

Mudanya Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya deniz manzaralı zeytinlik arayanlar için 100.000.-TL herkesin bütçesine uygun fiyatla satışa sunulan arazi Eşkel Limanı’na 150 metre uzaklıktadır. Eşkel satılık zeytinlik arayanlar için fırsat niteliğindeki parsel denize, merkeze, alışveriş merkezine, karakola, pazara yakın konumu ile de sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz lokasyondadır.

Mudanya Eşkel Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Eşkel deniz manzaralı zeytinlik hisseli tapu olarak satışa yapılacak olup köy senedi  olmamasıyla da benzerlerinden daha öne çıkmaktadır. Mudanya’da satılık deniz manzaralı zeytinlik almak isteyenler için fiyatı, konumu ve daha birçok özelliği ile öne çıkan parselin önünde, yanında evler bulunmaktadır. Eşkel göz alabildiğine uzanan sahili ve dünya sıralamasındaki temiz havası ile her yıl on binlerce kişinin tatil tercihlerinde yer alırken sizinde Marmara’nın en çok tercih edilen sahil beldesinde yeriniz olabilir.

Mudanya Esence Deniz Manzaralı Zeytinlik

Mudanya Esence deniz manzaralı zeytinlik elektrik, su bağlantıları yakınında olduğundan ev ya da yazlık yapabilmek için uygun özelliklere de sahiptir. Mudanya deniz manzaralı zeytinlikler, bahçeler, tarlalar, müstakil evler denildiğinde geniş portföyü ile sizlerin tercihi olan Mudi Emlak geniş gayrimenkul seçenekleri arasından sizde hayal ettiğiniz arazinin sahibi olabilirsiniz. Mudanya Eşkel Esence Deniz Manzaralı Zeytinlik hakkında detaylı bilgi almak ve diğer gayrimenkul seçeneklerini incelemek için Kumyaka’da bulunan ofisimize gelebilir ya da telefonla arayabilirsiniz.

Hemen Ara