Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma İmarlı Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma İmarlı Tarla full deniz manzaralı, yol olan, sahile 300 metre uzaklıkta 660 m2 arazi özel parselasyon yapımına uygun ve emsallerinden uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Bursa İmarlı Tarla

Bursa imarlı tarla 1/1000 imar planı içinde yer alan 660 m2 araziye ihtiyaçtan kısa süreliğine 450.000.-Lira istenilmekte olup özel parselasyon yapılması halinde çok karlı bir yatırım olabilir. Bursa’da imarlı tarla niteliğindeki arazi hızla gelişen ve yeni projeleri ile yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Mudanya Mesudiye-Ayazma’da yer alırken resmi tapulu araziyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Mudanya İmarlı Tarla

Mudanya imarlı tarla almak isteyenler için fırsat araziler arasında satışa sunduğumuz arazinin hemen yanında yaz-kış araziye ulaşabilmenizi sağlayacak yol bulunmaktadır. Mudanya imarlı tarla bölgede 100 m2 1/1000 plan içinde yer alan arazilerin 60-70.000.-Lira fiyatla satıldığı düşünüldüğünde sizde yatırım için karlı bir seçim olduğunu takdir edebilirsiniz. Mudanya merkeze yaklaşık 25 km, Bursa’ta 45 km. uzaklıktaki Mesudiye-Ayazma sahil çalışmaları ve eşsiz sahili, denizi ile Marmara bölgesinin en çok ilgi gören tatil beldelerinden olup araziler her yıl prim yapmaktadır.

Bursa Mudanya İmarlı Tarla

Bursa Mudanya imarlı tarla gerekli izinler alınarak ev, yazlık, villa yapımı mümkmün olduğu gibi sizinde hızla gelişen bölgede yer almanız için bir fırsat olabilir. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma İmarlı Tarla ilgili ön görüşmeyi telefonla gerçekleştirebileceğimiz gibi Kumyaka, Tirilye, Eşkel-Esence, Eğerce’deki arsa, zeytinlik, arazi seçenekleri için geç kalmadan bizi aramanızı öneririz.

Hemen Ara