Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arazi
Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arazi

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arazi

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arazi deniz manzaralı, müstakil tapulu, köy yerleşimine yaklaşık 600 metre uzaklıkta parsel ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Satılık Arazi

Bursa satılık arazi arayanlar için şehrin en çok ilgi gören tatil beldesi Mudanya Mesudiye Ayazma’da yer alan 1.000 m2 bağ niteliğindeki parsel için kısa süre için 165.000.-Lira istenilmektedir. Bursa’da satılık araziler içinde lokasyonu ve emsallerinden uygun fiyatı ile öne çıkan bağ kadastro yoluna 1 parsel yaklaşık 70 metre uzaklıktadır.

Mudanya Satılık Arazi

Mudanya satılık arazi parselin bulunduğu mevkide dönüm fiyatlarının 200-250.000.-Lira arasında olduğu dikkate alındığında kelepir fiyat olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Bursa Mudanya satılık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır güvenle sizlere hizmet veren firmamız portföyünde Yalıçiftlik, Kumyaka, Tirilye, Eşkel, Esence, Eğerce’de zeytinlik, arsa da bulunmaktadır. Bursa Mudanya’da uygun fiyata arsalar bulabileceğiniz firmamız portföyünde 100 m2 den 100 dönüme kadar araziler mevcuttur.

Mesudiye Ayazma Satılık Arazi

Mesudiye Ayazma satılık arazi müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmadığı gibi uygun fiyatı ile alırken kazanmanızı sağlayacaktır. Deniz manzaralı Bursa Mudanya’da araziler içinde öne çıkan parsel sizi de etkilemeyi başaracak özelliklere sahip olduğundan mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arazi ilgili sorularınız, yeri görmek veya farklı gayrimenkul seçenekleri için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara