Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa
Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa 120 m2 1/1000 imar planı içinde, sahile-merkeze yakın, resmi tapulu, full deniz manzaralı arazi yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine full deniz manzaralı arazi için 107.500.-Lira istenilmekte olup ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyata satışa sunulmuştur. Bursa deniz manzaralı arsa almayı düşünenlerin kaçırmamalarını tavsiye ettiğimiz arazi yolu bulunmakta olup yılın her ayında rahatlıkla içine kadar gidebilirsiniz. Bursa’da satılık arsalar içinde öne çıkan parsel tapusunda tarla niteliğinde olup 1/1000 villa imar planı içindedir.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa temiz havası ve Marmara’nın en geniş sahil bandında sahip plajı ile yoğun ilgi gören tatil beldesi Mesudiye-Ayazma’da yer almak isteyenler için fırsat niteliğindedir. Mudanya deniz manzaralı arsa denildiğinde herkesin bütçesine uygun geniş portföyü ile ilk olarak akıllara Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya’da yeni projeler ile öne çıkan bölgenin en çok tercih edilen Mesudiye-Ayazma bölgesinde sizleri bekleyen parselin hemen yanında ev bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa emsallerinden uygun fiyata satışa sunulurken yatırımlık arazi olarak da değerine değer katacak lokasyonda ve özelliklerdedir. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi sizinde bütçenize uygun tarla, zeytinlik, bahçe, emlak seçenekleri için ofisimizde detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara