Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık parsel
Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma satılık parsel

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Parsel

Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Parsel 176 m2 resmi tapulu, denize 300 metre uzaklıkta, evlerin yanında yer alan arazi kısa süre için ihtiyaçtan uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Parsel

Bursa satılık parsel bölgenin en yoğun ilgi gören bölgesi Mudanya Mesudiye Ayazma’da yer almakta olup 80.000.-Lira fiyata satışa sunulmuştur. Denize yakın Bursa’da satılık parsel arayanların bulunduğu lokasyon ve uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi yol payları çıktıktan sonra 145 m2 net kullanım alanına sahiptir.

Mudanya Satılık Parsel

Mudanya satılık parsel satın almak isteyenlerin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz arazi elektrik-su bağlantıları hemen yanıbaşında olup önünde ev bulunmaktadır. Mesudiye satılık parsel asfalt yola yaklaşık 25 metre olup yerin içine yılın 12 ayı girilebilmektedir. Bursa Mudanya’da deniz kenarı satılık araziler içinde özellikle ufak parça arayanlar için önerdiğimiz arazi emsalleri 100 m2 için 65.000.-Lira istenilmekte olup ihtiyaçtan arazimiz uygun fiyata satışa sunulmuştur.

Bursa Mudanya Satılık Parsel

Bursa Mudanya Satılık Parsel gerekli izinler alınarak içine yapı yapılabileceği gibi sizde hızla gelişen bölgede yer alabilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Parsel veya Eğerce, Eşkel-Esence, Tirilye, Kumyaka zeytinlik, tarla, bahçeler hakkında detaylı görüşmek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara