Bursa Mudanya Mesudiye denize yakın arsa
Bursa Mudanya Mesudiye denize yakın arsa

Bursa Mudanya Mesudiye Denize Yakın Arsa

Bursa Mudanya Mesudiye Denize Yakın Arsa ana yola cephe, sahile-merkeze yaklaşık 250 metre uzaklıkta 293 m2 arazi 1/1000 villa imar planı içinde yer almakta ve emsallerinden uygun fiyata satılacaktır.

Bursa Denize Yakın Arsa

Bursa denize yakın arsa için kısa süreliğine 235.000.-Lira istenilmekte olup ana yola cephe ve sahile yakın olması sayesinde yılın her ayında kafa dinleyebileceğiniz bir ortam oluşturmanız mümkündür. Bursa’da deniz kenarında satılık arsa tapusunda bahçe niteliğinde olup gerekli izinler alınarak yazlık, bahçeli müstakil ev, villa tarzında bir mekanda oluşturmanız mümkün olabilir.

Mudanya Denize Yakın Arsa

Mudanya denize yakın arsa denildiğinde ilk olarakk akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parsel müstakil tapuludur ve satışında mani bulunmamaktadır. Bursa Mudanya Mesudiye satılık arsa herkesin bütçesine uygun alternatiflerle sizlere yıllardır hizmet sunan firmamız ayrıcalığı ile satışa sunulurken bölgede yatırımlık zeytinlik, bahçe, bağ, tarla alternatiflerini de incelemenizi tavsiye ederiz. Bursa Teknosab ve uydu kent projelerine de yakın koumda yer alan parsel ana yola cephe olmasının yanında kadastro yoluna da cephedir.

Bursa Mudanya denize yakın arsa

Bursa Mudanya denize yakın arsa almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel orta-uzun vadede yatırımınızın karşılığını almanızı sağlayacağı gibi hızla gelişen bölgede yer almanız içinde fırsat niteliğindedir. Bursa Mudanya Mesudiye Denize Yakın Arsa hakkında detaylı bilgiye telefonla ulaşabileceğini gibi aynı zamanda ofisimizi ziyaret ederek de görüşme imkanı sağlayabiliriz.

Hemen Ara