Bursa Mudanya Mesudiye köyiçi satılık arsa

Bursa Mudanya Mesudiye Köyiçi Satılık Arsa

Bursa Mudanya Mesudiye Köyiçi Satılık Arsa deniz manzaralı, köy evlerinin hemen yanında, asfalta cephe 605 m2 arazi doğa ile içiçe yaşama imkanı sunarken yatırımlık fiyatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa almak isteyenler için hızla gelişen Mudanya Mesudiye-Ayazma köyü yer alan arsa nitelikli arazi için kısa süreliğine 200.000.-Lira fiyat istenilmekte olup emsallerine kıyasla çok uygundur. Bursa’da deniz manzaralı satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz parsel asfalt yola cepheli ve köyün hemen girişindeki lokasyonu ile ileriye dönük olarak yatırımınızın karşılığını rahatlıkla alabilirsiniz.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa Teknosab projesi ile prim yapan bölgede yer alırken elektrik, su alt yapıları hemen yanıbaşındaki parselde bulunmaktadır. Bursa’nın en güzel köyleri arasında yer alan Mudanya Mesudiye Ayazma eşsiz sahili ve temiz havası ile sadece kentin değil şehir dışından gelen doğa severlerinde tercihidir. Mudanya Mesudiye’de yer alan satılık arsa lokasyonu ile denize yaklaşık 3 kilometre mesafede bulunurken hem doğal yaşamın hem de yaz aylarında deniz kenarında keyfin tadını çıkarabilirsiniz.

Bursa Mudanya Köyiçi Arsa

Bursa Mudanya köyiçi arsa başta olmak üzere Tirilye, Kumyaka, Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esence, Eğeerce, Yalıçiftlik’te her bütçeye uygun zeytinlik, bahçe, bağ, tarla seçenekleri Mudi Emlak portföyünde sizleri beklemektedir. Bursa Mudanya Mesudiye Köyiçi Satılık Arsa hakkında detaylı bilgi ve farklı gayrimenkul seçenekleri için bizi aramanız ya da ofisimizde görüşmek içn randevu almanız yeterli olacaktır.

Hemen Ara