Bursa Mudanya Mesudiye köyü satılık tarla
Bursa Mudanya Mesudiye köyü satılık tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarla full deniz manzaralı 2500 m2 arazi, yerleşime yakın olması, uygun fiyatı ile gelişmekte olan bölgede yer almak isteyen yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 2500 m2 arazi için istenilen fiyat 450.000.-Lira olup orta-uzun vadede yatırımınızın karşılığını alabileceğiniz gayrimenkuller arasında öne çıkmaktadır. Bursa sahil köylerinde deniz manzaralı tarla alarak dünya sıralamasına giren havasında unutulmaz günler yaşamanızı sağlayacak mekan oluşturabileceğiniz gibi yatırım içinde doğru bir tercih olacaktır.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla deniz manzaralı olup müstakil tapulu ve satışında engel bulunmayan arazi kadastro yoluna cephe ve ana yola çok yakın olduğundan yılın her ayında rahatlıkla içine kadar girebilirsiniz. Mudanya Mesudiye köyü sahil çalışmaları yapılmış olup ülkemizin güney sahillerini aratmayan eşsiz sahili ile sadece Bursa’lıların değil yakın illerde yaşayanlarında ilk tercihi haline gelmiştir.

Bursa Mudanya Mesudiye Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye tarla arayanlar için emlak portföyümüzde tavsiye ettiğimiz parsel haricinde herkesin bütçesine ve arzuladığı özelliklere sahip alternatiflerde firmamızda bulunabilir. Bursa Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarla hakkında bilgi almak, yeri görmek ve farklı emlak seçeneklerini incelemek için sizi de bekliyoruz.

Hemen Ara