Bursa Mudanya Mesudiye köyü satılık tarla
Bursa Mudanya Mesudiye köyü satılık tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarlalar

Bursa Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarla 5.488 m2 kadastro yoluna cephe, müstakil tapu, köye yakın arazi bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunuldu.

Mudanya Mesudiye Tarla

Mudanya Mesudiye satılık tarla satın almak isteyenler için kısa süreliğine ihtiyaçtan xxx.000.-Lira fiyata satılacak olan arazi yola cephe ve muhteşem doğa manzarasına sahiptir. Bursa Mudanya satılık tarla Ayazma köye yaklaşık 700 metre uzaklıkta bulunmakta beraber yaklaşık 10 dakika içinde camiye, bakkala, minibüs durağına ulaşmanız mümkün olacaktır.

Mudanya Mesudiye Köyü Tarla

Mudanya Mesudiye Köyü tarla arayanların mutlaka değerlenditmelerini tavsiye ettiğimiz arazi ana yola 450 metre mesafede bulunamaktadır. Uygun dönüm fiyatlı Mudanya satılık tarla içinde bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile yeni sahibini bekleyen arazi müstakil tapulu ve satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Mudanya sahil köylerinde arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, villa satın almak isteyenlerin yıllardır tercihi olan Mudi Emlak gayrimenkul ilanları hakkında sitemizden detaylı bilgi alabileceğiniz gibi İnstagram ve Twitter /mudiemlak takip ederek yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarla

Mudanya Mesudiye köyü satılık tarla kelepir arazi arayanlar için tavsiye edileceği gibi aynı zamanda yatırımlık arsa, tarla, zeytinlikler içinde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye Köyü Satılık Tarla hakkında detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi telefonla ön bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara