Bursa Mudanya Mesudiye satılık hobi bahçesi
Bursa Mudanya Mesudiye satılık hobi bahçesi

Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Hobi Bahçesi

Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Hobi Bahçesi şehrin stresinden kurtulmanızı sağlarken bağ evi yapabileceğiniz özelliklerde ve deniz manzaralı 319 m2 arazi satışa sunulmuştur.

Bursa Hobi Bahçesi

Bursa hobi bahçesi arayanlar için kısa süreliğine xx.000.-Lira kelepir fiyatla satışa sunulan arazi resmi temsili olup yola 1 parsel yaklaşık 40 metre uzaklıkta ve resmi müstakil tapuludur. Bursa’da satılık hobi bahçesi satın alarak doğal hayatın keyfini yaşamak isteyenler için fırsat olarak sizlere sunduğumuz parsel deniz manzaralı ve hergeçen gün değerine değer katan bölgede yer almaktadır.

Bursa Mudanya Hobi Bahçesi

Bursa Mudanya hobi bahçesi ana yola yaklaşık 150 metre mesafede yer alırken denize uzaklığı kuşbakışı yaklaşık 1.300 metre civarındadır. Bursa Mudanya’da satılık hobi bahçeleri içinde bulamayacağınız fiyata satışa sunulan parselin etraflarında da bu tarz araziler bulunduğundan sizde geleceğe yatırım yaparken güzel ileride güzel dostluklar kurma imkanı yakalayabilirsiniz. Bursa hobi bahçesi veya farklı gayrimenkullere yatırım yaparken yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Satılık Hobi Bahçesi

Bursa Mudanya satılık hobi bahçesi içine koyabileceğiniz bağ evine su ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızın karşılanması için yeni sistemler hakkında bilgiye Mudi Emlak yetkililerinden edinebilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye Satılık Hobi Bahçesi herkesin bütçesine uygun köylerde yatırımlık zeytinlik, bağ, tarla, bahçe, müstakil ev seçeneklerini incelemek ve bilgi almak için ofisimize gelebilir ya da telefonla irtibat kurabilirsiniz.

Hemen Ara