Bursa Mudanya Mesudiye yatırımlık tarla
Bursa Mudanya Mesudiye yatırımlık tarla

Bursa Mudanya Mesudiye Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya Mesudiye yatırımlık tarla köye yaklaşık 700 metre uzaklıkta, kadastro yoluna cephe 4490 m2 arazi müstakil tapulu ve kısa süreliğine uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Yatırımlık Tarla

Bursa yatırımlık tarla almak isteyenler için 225.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi Mesudiye Ayazma köyünde kadastro yoluna cephe olması ve emsallerinden uygun fiyat istenilmesi sayesinde sizlere de kazandıracaktır. Bursa yatırımlık tarla içinde öne çıkan parsel yapım çalışmaları süren Teknosab projesi ve planlanan yeni projeler sayesinde hızla gelişen bölgede sizinde yer almanız için bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Mudanya Yatırımlık Tarla

Mudanya yatırımlık tarla almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz parsel eşsiz doğa manzarası ile sizinde hayalini kurduğunuz doğal yaşamın keyfini sürmenizi sağlayabilir. Mudanya köylerinde yatırımlık araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak olarak herkesin bütçesine uygun ve hayallerini süsleyen gayrimenkuller bulunmaktadır. Bursa’da gelişen ve yatırım yapılabilecek bölgeler arasında öne çıkan Mudanya Mesudiye Ayazma dünya sıralamasındaki temiz havası ve eşsiz kumsalı sizinde beğeninizi mutlaka kazanacaktır.

Bursa Mudanya Yatırımlık Tarla

Bursa Mudanya yatırımlık tarla Mesudiye, Ayazma, Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Yalıçiftlik, Eğerce’de uygun fiyata zeytinlik, bahçe, arsa, arazi, müstakil ev seçeneklerini de portföyümüzde bulabilirsiniz. Bursa Mudanya Mesudiye yatırımlık tarla ilgili bilgi alarak yeri görmek ya da farklı emlak seçeneklerini incelemek için sizi de ofisimize bekliyoruz.

Hemen Ara