Bursa arsa
Bursa arsa

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya Satılık Arsa Eşkel köyü zeytinlik sahilde deniz manzaralı, sahile-merkeze yakın, resmi tapulu arazi kelepir fiyata yeni sahibini bekliyor.

Bursa Arsa

Bursa arsa almak isteyenler için deniz manzaralı Mudanya Eşkel’de arazi için kısa süreliğine 125.000.-Lira istenilmektedir. Bursa satılık arsa almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz zeytinlik Mudanya ilçesine bağlı Eşkel köyü sahil bölgesindedir. Eşkel Deniz manzaralı arazi satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde yapılacak ve sonucunda resmi tapunuzu alabileceksiniz. Tapusunda zeytinlik niteliğindeki arazi emsal arazilere nazaran çok uygundur.

Günümüzde doğal yaşam hayali kuran herkesin tercihi olabilecek özelliklerdeki arazi lokasyonu ve özellikleri sizinde beğeninizi kazanacaktır. Eşkel Emlak olarak yıllardır sizlere güvenle hizmet sunan Mudi Emlak uygun fiyatlı tarla, hobi bahçesi, arsa, arazi seçeneklerini incelemeden karar vermemenizi öneririz. Eşkel sahil ve çevre sadece Bursa’da yaşayanların değil yakın illerdekilerinde ilgisini çekmekte, beğenisini kazanmaktadır.

Mudanya Bursa Arsa

Mudanya Bursa arsa arazi denize yaklaşık 250 metre uzaklıktaki zeytinlik sizinde doğayla baş başa kalmanız için fırsattır. Mudanya satılık arsa merkeze 20 km. Bursa’ya yaklaşık 40 km. Tirilye’ye 10 km. uzaklıktadır. Her yıl tatilcilerin tercih ettiği eşsiz kumsalı ve denizi ile ünlenen bölgede yatırım fırsatı sizi bekliyor.

Mudanya köylerinde satılık arsa imar çalışmaları yapılan bölgede sizinde yatırım yapabilmeniz için uygun fiyata yeni sahibini bekliyor. Camiye, merkeze, çay bahçelerine, markete yakın arazi evlere komşu olup altyapı yakınında mevcuttur. Yatırımlık araziler içinde özellikleri ile öne çıkan gayrimenkul içinde sizde organik tarım yapabilirsiniz.

Mudanya Mudi Emlak farkıyla sizlere uygun fiyata satışa sunulan arazi haricinde bölgede her bütçeye uygun araziler bulunmaktadır. Mudanya satılık arsa ve yüzlerce gayrimenkul fırsatından ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Satılık Arsa Bursa

Satılık arsa Bursa köylerinde ve Mudanya deniz manzaralı yada denize yakın araziler için sitemizdeki ilanlarımızı öncelikle incelemeniz önerilmektedir. Bursa’da deniz manzaralı nereden yer alsam? sorusunun yanıtı bu ilanımızda sizleri bekliyor. Bursa Mudanya Eşkel Satılık Arsa fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayarak yeri görmek için randevu oluşturabilirsiniz.

Bursa Arsa
Mudanya Bursa Arsa
Satılık Arsa Bursa
Hemen Ara