Bursa Mudanya satılık arsa arazi zeytinlik
Bursa Mudanya satılık arsa arazi zeytinlik

Bursa Mudanya Satılık Arsa Arazi Zeytinlik

Bursa Mudanya Satılık Arsa Arazi Zeytinlik Mesudiye Ayazma’da yer alırken 460 m2 resmi tapulu, evlere komşu, yola cephe, müstakil tapulu gayrimenkul yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Arsa Arazi

Bursa satılık arsa arazi arayan yatırımcılar ve doğayla başbaşa yaşamak isteyenler için kısa süreliğine 225.000.-Lira fiyatla satışa sunulan gayrimenkul müstakil tapuludur. Bursa’da arsa arazi almak isteyenler için yılık her ayında içine girilebilecek yola cephe olan zeytinlik niteliğindeki emlak merkeze, sahile, camiye yakın konumda yer almaktadır. Bursa Mudanya sahil köylerinde en çok ilgi gören bölge olarak terch edilen Mesudiye, Ayazma, Eşkel, Esencei Eğerce, Tirilye’de satılık arsa ve araziler bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun gayrşmenkuller bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Arsa Arazi

Bursa Mudanya arsa arazi seçenekleri ile bölgenin lider gayrimenkul firması olarak sizlere yıllardır hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde sadece resmi tapulu satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşen gayrimenkul satışı yapılmaktadır. Bursa Mudanya satılık arsa arazi arasında uygun fiyatı ve konumu ile öne çıkan 460 m2 gayrimenkul ana yola yakın ve yakınında evler bulunmaktadır. Çift yola cephe satılık arazi bölgede 100 m2 arazilerin 70-80.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla satıldığı düşünüldüğünde sizde kelepir olduğunu takdir edebilirsiniz.

Bursa Mudanya Satılık Arsa Arazi

Bursa Mudanya satılık arsa arazi yoğun ilgi gören ve her yıl prim yapan bölgede yer almak isteyenler için fırsat niteliğinde olup mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Satılık Arsa Arazi Zeytinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi hemen arayabileceğiniz gibi Mesudiye Ayazma sahilde Mudi Emlak ofisimizde farklı bahçe, tarla, bağ, müstakil ev, yazlık seçeneklerini de inceleme imkanı bulabiliriz.

Bursa satılık arsa arazi
Bursa Mudanya satılık arsa arazi
Hemen Ara