Bursa Mudanya Tirilye satılık müstakil ev
Bursa Mudanya Tirilye satılık müstakil ev

Bursa Mudanya Tirilye Satılık Müstakil Ev

Bursa Mudanya Tirilye satılık müstakil ev 63 m2 arsa üzerine natamam depo katı ve üzerinde 3 katlı yapı merkeze ve Çamlıkahve’ye yakın konumu ve uygun fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir.

Bursa Satılık Müstakil Ev

Bursa satılık müstakil ev müstakil tapulu ve Mudanya’nın tarihi, turistik yapısı ile yoğun ilgi gören mahallesi Tirilye’de bulunmakta olup xxx.000.-Lira fiyata yeni sahibini beklemektedir. Bursa satılık müstakil ev arasında öne çıkan gayrimenkul natamam olup istediğiniz tarzda inşaatı tamamlamanız mümkün olacaktır. Bursa Mudanya Tirilye bölgesinde yer alan gayrimenkulün fiyatı ihtiyaçtan dolayı arsa fiyatında olup emsallerinden uygun tutulmuştur.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya satılık müstakil ev tarihi ve turistik mekanlara yakın olmasının yanında çay bahçelerine, balık restaurantlarına, sahile yakın konumu ile sizinde beklentilerinizi karşılayabilir. Mudanya’da satılık müstakil evler içinde sizlere fiyatı ve konumu ile tavsiye ettiğimiz gayrimenkul satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Müstakil Ev

Bursa Mudanya satılık müstakil ev şehrin stresli hayatından kurtulmanızı sağlayacak sakinlikte olduğu kadar aynı zamanda dakikalar içinde merkeze inerek tüm sosyal imkanlardan yararlanmanızı sağlayacak özelliklere sahiptir. Bursa Mudanya Tirilye satılık müstakil ev başta olmak üzere bölgede yıllardır hizmet veren firmamızda sizinde beklentilerinize uygun kelepir gayrimenkuller bulunmaktadır.

Hemen Ara